Oeuvre van Carine Crutzen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="188" height="13" | Titel | | width="188" height="13" | Titel | ||
| width="116" | | | width="116" | Functie | ||
| width="98" | | | width="98" | Medium | ||
| width="70" | | | width="70" | Jaar | ||
| width="132" | | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Hotel in Kopenhagen ]] | | height="13" | [[Hotel in Kopenhagen]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Breekbaar]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1987 | |||
| | | | ||
| Regel 27: | Regel 34: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1989 | | 1989-1990 | ||
| | | | ||
| Regel 67: | Regel 74: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Help]] | | height="13" | [[Help]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Aischa]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 77: | Regel 91: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het recht van de zwakste]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1997 | |||
| | | | ||
| Regel 168: | Regel 189: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het bureau]] | |||
| Acteur | |||
| Radio | |||
| 2006-2007 | |||
| | | | ||
| Regel 196: | Regel 224: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005-2009 | | 2005-2009 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Toneel op 2]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 2009 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Carine Crutzen| Terug naar biografie]] | [[Carine Crutzen| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 12 jan 2010 09:09
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Hotel in Kopenhagen | Acteur | Televisie | 1984 | |
| Breekbaar | Acteur | Televisie | 1987 | |
| Parallax | Acteur | Televisie | 1989 | |
| De brug | Acteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Niemand mag dit weten | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Dodelijk redmiddel | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Op leven en dood | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Rooksporen | Acteur | Film | 1992 | |
| Pleidooi | Acteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Help | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Aischa | Acteur | Televisie | 1994 | |
| In naam der koningin | Acteur | Televisie | 1996 | |
| Het recht van de zwakste | Acteur | Televisie | 1997 | |
| De Ziener | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Wij Alexander | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Abeltje (film) | Acteur | Film | 1998 | |
| Abeltje (televisie) | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Oud geld | Acteur | Televisie | 1998-1999 | |
| De zeven deugden | Acteur | Televisie | 1999 | |
| De Daltons | Acteur | Televisie | 1999-2000 | |
| Nynke | Acteur | Film | 2001 | |
| Ware liefde | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Rosenstrasse | Acteur | Film | 2003 | |
| Kees de jongen | Acteur | Film | 2003 | |
| Eilandgasten | Acteur | Film | 2005 | |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 2006 | |
| Het bureau | Acteur | Radio | 2006-2007 | |
| De avondboot | Acteur | Televisie | 2006 | |
| De prins en het meisje | Acteur | Televisie | 2007 | |
| De Daltons, de jongensjaren | Acteur | Televisie | 2007-2008 | |
| Vuurzee | Acteur | Televisie | 2005-2009 | |
| Toneel op 2 | Acteur | Televisie | 2009 |