Oeuvre De Beeldbrigade: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar De Beeldbrigade {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="100" | Titel | width="70" | Omroep | width="36"...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="100" | Titel | | width="100" | Titel | ||
| width=" | | width="80" | Omroep | ||
| width=" | | width="46" height="13" | Jaar | ||
| width=" | | width="83" | Medium | ||
| width="84" | Opmerking | | width="84" | Opmerking | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wie is DI-RECT?]] | |||
| [[BNN]] | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[De Beeldbrigade|Terug naar De Beeldbrigade]] | [[De Beeldbrigade|Terug naar De Beeldbrigade]] | ||
Huidige versie van 14 sep 2010 09:02
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| BUSetas | V8 | ? | Televisie | |
| Boys dreamz | RTL4 | ? | Televisie | |
| Vakantiejournaal | SBS6 | ? | Televisie | |
| Born2cook | SBS6, NET5 | ?-heden | Televisie | |
| Samenwonen | NET5 | 2004-2007 | Televisie | |
| Het blok | NET5 | 2004-2008, 2010 | Televisie | |
| Je leven in de steigers | Talpa, RTL4 | 2005, 2007 | Televisie | |
| De bruiloft van | Talpa, RTL4 | 2006-2009 | Televisie | |
| Buurt op stelten | Talpa, RTL4 | 2006-2009 | Televisie | |
| Help! pappa kookt | RTL4 | 2007 | Televisie | |
| Waar is de Mol? | Veronica | 2008 | Televisie | |
| Smaken verschillen | NET5 | 2008-heden | Televisie | |
| Wie is DI-RECT? | BNN | 2009 | Televisie |