Henriëtte Laan in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="70" height="13" | ID | width="97" | Titel | width="1...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| 03-11-1978 | | 03-11-1978 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 4556747 | |||
| [[TV Monument]] | |||
| Interview met Henriëtte Laan over omroepen | |||
| 2011 | |||
| 21-05-2011 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
Huidige versie van 1 jun 2011 12:43
| ID | Titel | Onderwerp | Jaar | Datum | Medium |
| 264785 | Alles is anders show | Interview met Henriëtte Laan over omroepen | 1978 | 03-11-1978 | Televisie |
| 4556747 | TV Monument | Interview met Henriëtte Laan over omroepen | 2011 | 21-05-2011 | Televisie |