Oeuvre Viola Holt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="178" height="13" | Titel | width="148" | functie | widt...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 113: | Regel 113: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Véronique Ontbijtshow]] | |||
| presentator | |||
| 1989-1990 | |||
| televisie | |||
| invalster voor [[Catherine Keyl]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 118: | Regel 125: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1989-1998 | | 1989-1998 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zevende hemel of de duivel in huis]] | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 20 sep 2012 07:02
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| AVRO | omroeper | 1968-1969 | televisie | |
| Europa op de jonge tour | interviewer | 1968 | televisie | |
| Nederland op de jonge tour | interviewer | 1968 | televisie | |
| NOS | omroeper | 1969-1981 | televisie | |
| Première | presentator | 1971 | televisie | |
| Dokter ja, dokter nee | presentator | 1972-1976 | radio | |
| Nationaal songfestival | presentator | 1973 | televisie | |
| Vervolging, verzet en vrijheid | presentator | 1975 | televisie | |
| Nieuwjaarswensen | omroeper/presentator | 1976 | televisie | |
| Voor of tegen de Postbank | presentator | 1977 | radio | |
| Literama | verslaggever | 1980 | radio | |
| Aktua sport | verslaggever | 1982 | radio | |
| Een duit in de zak | presentator | 1984 | radio | |
| Verkade wafeltjes | acteur | 1986 | televisie | reclamespot |
| TV Romantica | presentator | 1989-1990 | televisie | |
| Véronique Ontbijtshow | presentator | 1989-1990 | televisie | invalster voor Catherine Keyl |
| 5 uur show | presentator | 1989-1998 | televisie | |
| De zevende hemel of de duivel in huis | presentator | 1992 | televisie | |
| TV-Ster gala '92 | presentator | 1992 | televisie | korte deelpresentatie |
| Klasgenoten | presentator | 1999-2000 | televisie | |
| BNN presenteert AVRO's Sterrenslag | teamcaptain | 2005 | televisie | |
| Hotel Big Brother | presentator | 2006 | televisie | hotelier |
| Nieuws uit Holland | presentator | 2007-2008 | televisie | |
| RNN vandaag | presentator | 2007-2008 | televisie | |
| Ranking the stars | deelnemer | 2010 | televisie | |
| Pauw en reigers | acteur | 2010 | televisie |