Oeuvre van Mary Michon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="170" height="13" | Titel | width="90" | Functie | width="...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (14 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="70" | Jaar | | width="70" | Jaar | ||
| width="132" | Opmerking | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Televisiedienst]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Diakonaat in rechtzaak]] | |||
| Productie | |||
| Televisie | |||
| 1971 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oordeel, vooroordeel, veroordelen]] | |||
| Interviewer | |||
| Televisie | |||
| 1972 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En zij baarde een zoon]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een brief van ... Emmy]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 14: | Regel 49: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1980 | | 1980 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zesde klas]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1980 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Aan onze ouders]] | |||
| Productiemedewerker | |||
| Televisie | |||
| 1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Familie Wijntak]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Daar sta ik voor]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Evenaar]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een spannend bestaan]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Suif es in tussen aarde en hemel]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Erven van toekomst]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vurig van geest]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nog zoveel te doen]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1987 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrijwheid van dwang]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[M/V magazine]] | |||
| Verslaggever | |||
| Radio | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Avonduur met kappen]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van zwijgen sterf je beetjes af]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[M/V-Magazine]] | |||
| Verslaggever | |||
| Radio | |||
| 1989 | |||
| | | | ||
| Regel 28: | Regel 168: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1989-1990 | | 1989-1990 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kanjers]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| Televisie | |||
| 1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Naar de sterren, naar de maan]] | |||
| Eindredacteur | |||
| Televisie | |||
| 1992 | |||
| | | | ||
| Regel 35: | Regel 189: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1992-1994 | | 1992-1994 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In de zwevende hemel]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1993 | |||
| | | | ||
| Regel 42: | Regel 203: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1993-1995 | | 1993-1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Prima Donna]] | |||
| Eindredacteur | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het andere gezicht]] | | height="13" | [[Het andere gezicht]] | ||
| Eindredacteur, samensteller, interviewer | |||
| Televisie | |||
| 1997-1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Werelden]] | |||
| Eindredacteur | | Eindredacteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1998 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Samen op weg, een open vraag]] | |||
| Producent | |||
| Televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bezoekuur]] | |||
| Eindredacteur, Samensteller | |||
| Televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Chickies, babies & wannabees]] | |||
| Producent | |||
| Televisie | |||
| 2000 | |||
| | | | ||
|} | |||
[[Mary Michon|Terug naar biografie]] | |||
Huidige versie van 28 jun 2011 07:56
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Televisiedienst | Redacteur | Televisie | 1970 | |
| Diakonaat in rechtzaak | Productie | Televisie | 1971 | |
| Oordeel, vooroordeel, veroordelen | Interviewer | Televisie | 1972 | |
| En zij baarde een zoon | Redacteur | Televisie | 1975 | |
| Een brief van ... Emmy | Redacteur | Televisie | 1976 | |
| Dubbelleven | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| De zesde klas | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| Aan onze ouders | Productiemedewerker | Televisie | 1982 | |
| Familie Wijntak | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Evenaar | Acteur | Televisie | 1985 | |
| Een spannend bestaan | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Suif es in tussen aarde en hemel | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Erven van toekomst | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Vurig van geest | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Nog zoveel te doen | Redacteur | Televisie | 1987 | |
| Vrijwheid van dwang | Redacteur | Televisie | 1989 | |
| M/V magazine | Verslaggever | Radio | 1989 | |
| Avonduur met kappen | Redacteur | Televisie | 1989 | |
| Van zwijgen sterf je beetjes af | Scenarioschrijver | Televisie | 1989 | |
| M/V-Magazine | Verslaggever | Radio | 1989 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Later | Eindredacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Kanjers | Scenarioschrijver | Televisie | 1990 | |
| Naar de sterren, naar de maan | Eindredacteur | Televisie | 1992 | |
| Inspiratie | Redacteur, Eindredacteur | Televisie | 1992-1994 | |
| In de zwevende hemel | Redacteur | Televisie | 1993 | |
| Voor het nageslacht | Redacteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Prima Donna | Eindredacteur | Televisie | 1994 | |
| Het andere gezicht | Eindredacteur, samensteller, interviewer | Televisie | 1997-1998 | |
| Werelden | Eindredacteur | Televisie | 1998 | |
| Samen op weg, een open vraag | Producent | Televisie | 1999 | |
| Bezoekuur | Eindredacteur, Samensteller | Televisie | 2000 | |
| Chickies, babies & wannabees | Producent | Televisie | 2000 |