Oeuvre Eef Brouwers: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Eef Brouwers|Terug naar biografie]] | [[Eef Brouwers|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="154" height="26" | Titel | | width="154" height="26" | Titel | ||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="70" | Medium | | width="70" | Medium | ||
| width="160" | Opmerking | | width="160" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Minjon]] | |||
| radiomaker | |||
| periode onbekend | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RONO]] | |||
| radiomaker | |||
| 1966 | |||
| Radio | |||
| Regionale Omroep Noord en Oost | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radiojournaal]] | |||
| Verslaggever | |||
| 1967-1971 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 17: | Regel 38: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Studio Sport]] | ||
| | | Presentator | ||
| 1968- | | 1968 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS Sport]] | |||
| Presentator | |||
| 1970-1972 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 80: | Regel 108: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Samenvatting verloving prinses Christina | | height="13" | [[Mobiel]] | ||
| Presentator | |||
| 1974 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Samenvatting verloving prinses Christina]] | |||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 1975 | | 1975 | ||
Huidige versie van 20 sep 2012 05:59
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Minjon | radiomaker | periode onbekend | Radio | |
| RONO | radiomaker | 1966 | Radio | Regionale Omroep Noord en Oost |
| Radiojournaal | Verslaggever | 1967-1971 | Radio | |
| Trefpunt | Verslaggever | 1968-1970 | Radio | |
| Studio Sport | Presentator | 1968 | Televisie | |
| NOS Sport | Presentator | 1970-1972 | Televisie | |
| Drempel van Europa | Verslaggever | 1970 | Radio | |
| Hier en nu | Verslaggever | 1970 | Radio | |
| Terugwedstrijd wereldbeker: Feyenoord-Estudiantes 1-0 | Verslaggever | 1970 | Radio | |
| Studio Sport | Interviewer, redacteur, presentator | 1970-1971 | Televisie | |
| Finale Europacup 1: Ajax - Inter Milaan 2-0 | Verslaggever | 1972 | Radio | |
| Jaaroverzicht Journaal | Presentator | 1973 | Televisie | |
| NOS Journaal | Interviewer, redacteur, presentator | 1973-1977 | Televisie | |
| Ivoorkust en Liberia | Commentator | 1974 | Televisie | |
| Mobiel | Presentator | 1974 | Radio | |
| Samenvatting verloving prinses Christina | Verslaggever | 1975 | Televisie | Interview met prinses Christina met Jorgen Guillermo |
| NIET BEKEND - 3273 | Verslaggever | 1975 | Radio | Verslag over de verloving van prinses Christina met Jorgen Guillermo |
| Kamerverkiezingen 1977 | Presentator | 1977 | televisie | |
| Met het oog op morgen | Verslaggever | 1981 | Radio |