Oeuvre Annette van Trigt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hidd...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (21 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Annette van Trigt|Terug naar biografie]] | [[Annette van Trigt|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="35" height="26" | Titel | ||
| width=" | | width="120" | Functie | ||
| width=" | | width="100" | Jaar | ||
| width=" | | width="100" | Medium | ||
| width=" | | width="60" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kletskop]] | |||
| Presentator | |||
| 1979-1988 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica nieuwsradio]] | |||
| Presentator | |||
| exacte periode onbekend | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Popjournaal]] | |||
| Presentator | |||
| exacte periode onbekend | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 24: | Regel 45: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Veronica sport]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1982 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The story of ABBA]] | |||
| Interviewer | |||
| 1982 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 40: | Regel 68: | ||
| height="13" | [[Tineke]] | | height="13" | [[Tineke]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1985-1986 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voetballer van het jaar]] | |||
| Verslaggever, interviewer | |||
| 1986 | | 1986 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 47: | Regel 82: | ||
| height="13" | [[De tik van…]] | | height="13" | [[De tik van…]] | ||
| Presentator, productie | | Presentator, productie | ||
| 1986- | | 1986-1987 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 59: | Regel 94: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Bal op het dak]] | ||
| Presentator | |||
| 1988-1991 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TV-Magazine]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1988-1989 | | 1988-1989 | ||
| Regel 70: | Regel 112: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 87: | Regel 122: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De jaren '80 show]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 127: | Regel 162: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS Journaal]] | |||
| Presentator | |||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
| sportpresentatie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 210: | Regel 252: | ||
| 1996-2006 | | 1996-2006 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | en eenmalig in 2011 | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 221: | Regel 263: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Langs de lijn]] | | height="13" | [[Langs de lijn]] | ||
| Interviewer | | Interviewer, presentator | ||
| | | 1996-1998 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 230: | Regel 272: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 251: | Regel 286: | ||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koninginnedag 1999]] | |||
| Redacteur | |||
| 1999 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 280: | Regel 322: | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 304: | Regel 339: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[NOS Journaal]] | ||
| Presentator | | Presentator, verslaggever | ||
| 2002 | | 2002-2004 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Jaaroverzicht journaal]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 339: | Regel 374: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Wie is de mol]] | ||
| | | kandidaat | ||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van Trigt tot negen]] | |||
| Interviewer, presentator | |||
| 2010 | | 2010 | ||
| Radio | | Radio | ||
| Regel 346: | Regel 388: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Chopin dag]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Radio | | Radio | ||
| Regel 355: | Regel 397: | ||
| height="13" | [[Politie te paard]] | | height="13" | [[Politie te paard]] | ||
| Commentator, producer | | Commentator, producer | ||
| 2010- | | 2010-2011 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[MAX mee op campagne]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jeen: 85 jaar!]] | |||
| documentairemaker | |||
| 2013 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 4 feb 2013 12:02
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Kletskop | Presentator | 1979-1988 | Radio | |
| Veronica nieuwsradio | Presentator | exacte periode onbekend | Radio | |
| Popjournaal | Presentator | exacte periode onbekend | Radio | |
| Countdown | Interviewer | 1981-1983 | Televisie | |
| Countdown Café | Presentator | 1982 | Radio | |
| Veronica sport | Presentator | 1982 | Radio | |
| The story of ABBA | Interviewer | 1982 | Televisie | |
| Vakantie '84 | Commentaar | 1984 | Televisie | |
| Tineke | Presentator | 1985-1986 | Televisie | |
| Voetballer van het jaar | Verslaggever, interviewer | 1986 | Televisie | |
| De tik van… | Presentator, productie | 1986-1987 | Televisie | |
| Radiolympia | Verslaggever | 1988 | Radio | |
| Bal op het dak | Presentator | 1988-1991 | Radio | |
| TV-Magazine | Presentator | 1988-1989 | Televisie | |
| Achter het nieuws | Commentaar | 1989 | Televisie | |
| Mag ik even vangen? | Presentator | 1989 | Televisie | |
| De jaren '80 show | Presentator | 1989 | Radio | |
| Jules unlimited | Presentator | 1990 | Televisie | |
| NOS laat mondiale | Presentator | 1990 | Televisie | |
| NOS laat | Presentator | 1990-1992 | Televisie | |
| Studio Sport | Presentator | 1992-2000 | Televisie | |
| NK Marathon schaatsen | Presentator | 1993 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentator | 1993 | Televisie | sportpresentatie |
| Kleur bekennen | Interviewer, presentator | 1993-1995 | Radio | |
| Marokko-Nederland | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Olympische Spelen | Presentator | 1994 | Televisie | |
| WK Journaal | Presentator | 1994, 1998 | Televisie | |
| Provincial-Statenverkiezingen 1995 | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Sail 1995 | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Champions League | Presentator | 1995, 1998 | Televisie | |
| Sportjournaal | Redacteur, interviewer | 1995-2000 | Televisie | |
| EK Journaal | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Olympische Spelen | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Studio NOS | Presentator | 1996-2000 | Televisie | |
| Met het oog op morgen | Interviewer, presentator | 1996-2006 | Radio | en eenmalig in 2011 |
| Middageditie | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Langs de lijn | Interviewer, presentator | 1996-1998 | Radio | |
| Sportman, sportvrouw, sportploeg van het jaar | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Radio Tour de France | Interviewer, presentator | 1998 | Radio | |
| Sportgala | Commentator | 1998 | Televisie | |
| Koninginnedag 1999 | Redacteur | 1999 | Televisie | |
| Sport in beeld | Presentator | 1999 | Televisie | |
| UEFA cup | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Zonsverduistering | Redacteur | 1999 | Televisie | |
| Sail 2000 | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Tijd voor twee | Interviewer, presentator | 2001 | Radio | |
| Spijkers met koppen | Interviewer, presentator | 2001-2002 | Radio | |
| NOS Journaal | Presentator, verslaggever | 2002-2004 | Televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Netwerk | Verslaggever | 2003 | Televisie | |
| Provinciale Statenverkiezingen | Presentator | 2003 | Televisie | |
| Casa Luna | Interviewer, presentator | 2007-2008 | Radio | |
| Wie is de mol | kandidaat | 2008 | Televisie | |
| Van Trigt tot negen | Interviewer, presentator | 2010 | Radio | |
| Chopin dag | Presentator | 2010 | Radio | |
| Politie te paard | Commentator, producer | 2010-2011 | Televisie | |
| MAX mee op campagne | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Jeen: 85 jaar! | documentairemaker | 2013 | Televisie |