Oeuvre van Sofie van den Enk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| radio | | radio | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De rekenkamer]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2011-heden | |||
| | | | ||
Huidige versie van 19 jul 2013 12:05
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Utrecht wakker | verslaggever | radio | 2008 | |
| Afslag 93.1 | verslaggever | radio | 2008 | |
| U!Vandaag | presentator | televisie | 2008 | |
| Goed voor elkaar | presentator | televisie | 2008 | |
| De wereld draait door | verslaggever | televisie | 2008-2009 | *programmaonderdeel De Jakhalzen |
| De zomer draait door | verslaggever | televisie | 2009 | *programmaonderdeel De Jakhalzen |
| Ouders hebben geen seks | presentator | televisie | 2009 | |
| Geld speelt geen rol | presentator | televisie | 2009 | |
| Hints | presentator | televisie | 2010 | |
| Door één deur | presentator | televisie | 2010 | |
| PS Radio | presentator | radio | 2011 | |
| De rekenkamer | presentator | televisie | 2011-heden |