Simone Weimans in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="48" height="13" | Taak ID | width="170" | Titel | ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| width="76" | uitzenddatum | | width="76" | uitzenddatum | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | 652071 | |||
| [[Radio nu]] | |||
| Er is een deel te horen van een aflevering van het radioprogramma [[Explosure]], gepresenteerd door Simone Weimans. | |||
| 1994 | |||
| 3-4-1999 | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 31: | Regel 39: | ||
| [[Het groot dictee der Nederlandse taal]] | | [[Het groot dictee der Nederlandse taal]] | ||
| Simone Weimans is één van de deelnemers aan het programma. | | Simone Weimans is één van de deelnemers aan het programma. | ||
| | | 2011 | ||
| 14-12-2011 | | 14-12-2011 | ||
| televisie | | televisie | ||
Huidige versie van 26 apr 2012 12:02
| Taak ID | Titel | Beschrijving | jaartal | uitzenddatum | medium |
| 652071 | Radio nu | Er is een deel te horen van een aflevering van het radioprogramma Explosure, gepresenteerd door Simone Weimans. | 1994 | 3-4-1999 | radio |
| 1433624 | Lunch! | Simone Weimans wordt geïnterviewd over haar programma Dichtbij Nederland (televisie) | 2009 | 2-2-2009 | radio |
| 1538842 | Tien voor taal | Simone Weimans is één van de deelnemers aan het spelprogramma. | 2009 | 18-3-2009 | televisie |
| 4616166 | Het groot dictee der Nederlandse taal | Simone Weimans is één van de deelnemers aan het programma. | 2011 | 14-12-2011 | televisie |