Oeuvre van Rien Huizing: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Rien Huizing|Terug naar de biografie]] | [[Rien Huizing|Terug naar de biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="108" height="26" | Titel | ||
| width=" | | width="68" | functie | ||
| width=" | | width="108" | periode | ||
| width=" | | width="38" | medium | ||
| width=" | | width="38" | opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 16: | Regel 14: | ||
| 1958-1965, 1984-1991 | | 1958-1965, 1984-1991 | ||
| radio | | radio | ||
| Tijdens de eerste periode | | Tijdens de eerste periode is Huizing de laatste jaren naast nieuwslezer/redacteur ook eindredacteur. In zijn tweede periode bij de Radionieuwsdienst ANP treedt hij aan als hoofdredacteur, maar valt af en toe in als nieuwslezer. | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 101: | Regel 99: | ||
| televisie | | televisie | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Concertzender]] | |||
| omroeper | |||
| 1992 | |||
| radio | |||
| Als vrijwilliger werkzaam. | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 20 sep 2012 07:38
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Radionieuwsdienst ANP | presentator, redacteur, eindredacteur, hoofdredacteur | 1958-1965, 1984-1991 | radio | Tijdens de eerste periode is Huizing de laatste jaren naast nieuwslezer/redacteur ook eindredacteur. In zijn tweede periode bij de Radionieuwsdienst ANP treedt hij aan als hoofdredacteur, maar valt af en toe in als nieuwslezer. |
| NOS Journaal | presentator, verslaggever, eindredacteur | 1965-1984 | televisie | |
| Overzicht rellen in Amsterdam | presentator | 1966 | televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | voice-over, presentator, samensteller | 1966, 1971, 1973, 1981 | televisie | |
| Van gewest tot gewest | verslaggever | 1968 | televisie | |
| Een dure grap | presentator | 1976 | televisie | Rien Huizing presenteert het zogenaamde 'NOS Feest Journaal' over geschiedenis van televisie. |
| Kamerverkiezingen 1977 | presentator | 1977 | televisie | |
| Dubbelportret | voice-over | 1980 | televisie | |
| Tweede kamerverkiezingen 1981 | presentator | 1981 | televisie | |
| Tweede kamerverkiezingen 1982 | presentator | 1982 | televisie | |
| Prinses Juliana op de Antillen | commentator | 1983 | televisie | |
| Willem de Zwijger herdenking | commentator | 1984 | televisie | |
| Don Carlos | commentator | 1986 | televisie | |
| Concertzender | omroeper | 1992 | radio | Als vrijwilliger werkzaam. |