Oeuvre Noraly Beyer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| height="13" | [[Radio Nederland Wereldomroep]] | | height="13" | [[Radio Nederland Wereldomroep]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1983- | | 1983-2008 | ||
| radio | | radio | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 71: | Regel 71: | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kapitein Rob en het geheim van professor Lupardi]] | |||
| acteur | |||
| 2007 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
Huidige versie van 4 jun 2012 13:39
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| STVS Journaal | presentator | 1977-1982 | televisie | Het journaal van de Surinaamse Televisie Stichting. |
| Radio Nederland Wereldomroep | presentator | 1983-2008 | radio | |
| NOS Journaal | presentator | 1985-2008 | televisie | |
| Oorlog in de golf | presentator | 1991 | televisie | |
| Suri'jazz en para'pop | presentator | 1994 | televisie | |
| Hier en nu | presentator | 1998 | radio | Gezamenlijke thema-uitzending van Hier en nu en Radio Nederland Wereldomroep over Suriname. |
| Studio NOS | presentator | 1999 | televisie | |
| Zorg en hoop | presentator, verslaggever | 2003-2005 | radio | |
| Watersnood in Suriname | presentator | 2006 | radio | |
| Kapitein Rob en het geheim van professor Lupardi | acteur | 2007 | bioscoop | |
| Teri Den, 100 jaar John Ferrier | commentator | 2010 | televisie |