Oeuvre van Herman van der Zandt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 139: | Regel 139: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Inhuldiging koning Willem-Alexander]] | |||
| verslaggever, commentator | |||
| 2013 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Actie Help de Filipijnen]] | |||
| presentator | |||
| 2013 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 19 nov 2013 10:33
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Radio 1 journaal | Stagiair | 1999 | Radio | |
| NOS radionieuws | Presentator | 2000-2006 | Radio | |
| 3FM nieuws | Eindredacteur, presentator | 2002-2003 | Radio | oa de eerste radionieuwsuitzending over aanslag Pim Fortuyn |
| NOS nieuws | Eindredacteur | 2005-2007 | Radio | bij de 24-uursredactie |
| NOS journaal | Presentator | 2006-heden | Televisie | |
| Afscheid Jan Wolkers | Presentator | 2007 | Televisie | |
| NOS journaal op 3 | Presentator | 2008-2011 | Televisie | |
| Amerika kiest | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Gemeenteraadsverkiezingen 2010 | Presentatie | 2010 | Televisie | |
| Nederland kiest | Presentatie | 2010 | Televisie | |
| Lunch! | Verslaggever | 2010 | Radio | |
| WK journaal | Presentatie, interviewer | 2010 | Radio | |
| Langs de lijn | Presentator, interviewer | 2010 | Radio | |
| Over de doden 2010 | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Nieuwsuur | Presentatie | 2011 | Televisie | |
| Provinciale Staten verkiezingen 2011 | Presentatie | 2011 | Televisie | |
| Carnaval 2011 | Verslaggever | 2011 | Televisie | |
| Over de doden | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Inhuldiging koning Willem-Alexander | verslaggever, commentator | 2013 | Televisie | |
| Actie Help de Filipijnen | presentator | 2013 | Televisie |