Oeuvre van Kefah Allush: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 92: | Regel 92: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[Minderheden/gemengde berichten]] | |||
| Presentator | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| Themaprogramma over de rol van etnische minderheden in de Nederlandse media. | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="15" | [[Tulpen en olijven]] | | height="15" | [[Tulpen en olijven]] | ||
| | | Panellid | ||
| 1995-1997 | | 1995-1997 | ||
| radio | | radio | ||
| Regel 124: | Regel 131: | ||
| height="15" | [[De toestand in Marokko]] | | height="15" | [[De toestand in Marokko]] | ||
| Interviewer | | Interviewer | ||
| 1998 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[Armeense deurtjes]] | |||
| Regisseur | |||
| 1998 | | 1998 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 200: | Regel 214: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="15" | [[Help! Ik word vader!]] | | height="15" | [[Help! Ik word vader!]] | ||
| | | Gedelegeerd producent | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[McDonald's kitchen]] | |||
| Gedelegeerd producent | |||
| 2006-2007 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 207: | Regel 228: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="15" | [[De nationale bijbeltest]] | | height="15" | [[De nationale bijbeltest]] | ||
| | | Gedelegeerd producent | ||
| 2006-2007 | | 2006-2007 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 214: | Regel 235: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="15" | [[Mis(s) verkiezing]] | | height="15" | [[Mis(s) verkiezing]] | ||
| | | Gedelegeerd producent | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 243: | Regel 264: | ||
| height="15" | [[De pelgrimscode]] | | height="15" | [[De pelgrimscode]] | ||
| Eindredacteur, Presentator | | Eindredacteur, Presentator | ||
| 2010 | | 2010-2013 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 264: | Regel 285: | ||
| height="15" | [[The Passion]] | | height="15" | [[The Passion]] | ||
| Eindredacteur | | Eindredacteur | ||
| 2011- | | 2011-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 271: | Regel 292: | ||
| height="15" | [[Dit is de zondag]] | | height="15" | [[Dit is de zondag]] | ||
| Presentator, Interviewer | | Presentator, Interviewer | ||
| 2011- | | 2011-heden | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 278: | Regel 299: | ||
| height="15" | [[De kist]] | | height="15" | [[De kist]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2012- | | 2012-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 294: | Regel 315: | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| radio | | radio | ||
| | | Koninginnedagspecial | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="15" | [[De verandering]] | | height="15" | [[De verandering]] | ||
| Presentator, Interviewer | | Presentator, Interviewer | ||
| 2013 | | 2013-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 306: | Regel 327: | ||
| height="15" | [[Geloven op 2]] | | height="15" | [[Geloven op 2]] | ||
| Commentaar | | Commentaar | ||
| 2013 | | 2013-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 27 nov 2013 09:48
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Hollandse nieuwe | Redacteur, Presentator | 1987-1989 | televisie | |
| Zomerrock | Productie | 1989 | televisie | |
| Uitslag kinderjury 1989 | Acteur | 1989 | televisie | |
| De kinderboek-formule | Acteur | 1989 | televisie | |
| Rapido | Productie | 1989 | televisie | |
| Kleur op de steiger | Presentator, Uitvoerend producent | 1992 | televisie | |
| Najib | Eindredacteur | 1992-1993 | televisie | |
| De buter methode | Regisseur | 1993 | televisie | |
| Standplaats berkane | Regisseur | 1994 | televisie | |
| Lang geleden | Verslaggever | 1994 | televisie | Onderdeel van het programma Nova |
| Binnenland | Presentator, Eindredacteur, Commentaar | 1994-1996 | televisie | |
| Een voet in NL, een voet in Marokko | Regisseur | 1995 | televisie | |
| Minderheden/gemengde berichten | Presentator | 1995 | televisie | Themaprogramma over de rol van etnische minderheden in de Nederlandse media. |
| Tulpen en olijven | Panellid | 1995-1997 | radio | |
| Wat doe jij nou | Presentator | 1995-1996 | televisie | |
| Quajongeren | Eindredacteur, Presentator | 1996-1997 | televisie | |
| Urbania | Eindredacteur, Redacteur | 1997-1998 | televisie | |
| De toestand in Marokko | Interviewer | 1998 | televisie | |
| Armeense deurtjes | Regisseur | 1998 | televisie | |
| Morgen gebeurt het | Eindredacteur | 1999 | televisie | |
| Babylon | Presentator, Regisseur | 2000-2001 | televisie | |
| Leve Oranje | Eindredacteur | 2001-2002 | televisie | |
| Voor je kiezen | Presentator | 2002 | televisie | |
| Uit het nieuws | Presentator, Interviewer | 2003 | radio | |
| Radio urbania | Presentator, Interviewer | 2003 | radio | |
| Catherine gaat verder | Regisseur, Scenario | 2003 | televisie | |
| Verkenningen | Presentator, Interviewer | 2004 | radio | |
| Studio NMO | Presentator | 2004 | radio | |
| Planet Europe | Eindredacteur | 2004 | televisie | |
| Help! Ik word vader! | Gedelegeerd producent | 2005 | televisie | |
| McDonald's kitchen | Gedelegeerd producent | 2006-2007 | televisie | |
| De nationale bijbeltest | Gedelegeerd producent | 2006-2007 | televisie | |
| Mis(s) verkiezing | Gedelegeerd producent | 2007 | televisie | |
| Expedition unlimited | Gedelegeerd producent | 2008-2009 | televisie | |
| That's the question | Eindredacteur | 2009-2012 | televisie | |
| Gospelfestival | Eindredacteur | 2010 | televisie | |
| De pelgrimscode | Eindredacteur, Presentator | 2010-2013 | televisie | |
| Korenslag | Eindredacteur | 2010-2011 | televisie | |
| Bestemming onbekend | Eindredacteur | 2010-2013 | televisie | |
| The Passion | Eindredacteur | 2011-heden | televisie | |
| Dit is de zondag | Presentator, Interviewer | 2011-heden | radio | |
| De kist | Presentator | 2012-heden | televisie | |
| Kerstfeest op de Dam | Eindredacteur | 2012-2013 | televisie | |
| Villa VPRO|Dit is de dag | Presentator | 2012 | radio | Koninginnedagspecial |
| De verandering | Presentator, Interviewer | 2013-heden | televisie | |
| Geloven op 2 | Commentaar | 2013-heden | televisie | |
| Wat weet Nederland | Eindredacteur | 2013 | televisie |
|