Oeuvre van Sofie van den Enk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 41: | Regel 41: | ||
| verslaggever | | verslaggever | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2008 | | 2008-2009 | ||
| programmaonderdeel ''De Jakhalzen'' | | *programmaonderdeel ''De Jakhalzen'' | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zomer draait door]] | |||
| verslaggever | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| *programmaonderdeel ''De Jakhalzen'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ouders hebben geen seks]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Geld speelt geen rol]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hints]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2010 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Door één deur]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2010 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[PS Radio]] | |||
| presentator | |||
| radio | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De rekenkamer]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2011-heden | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Sofie van den Enk|Terug naar biografie]] | [[Sofie van den Enk|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 19 jul 2013 12:05
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Utrecht wakker | verslaggever | radio | 2008 | |
| Afslag 93.1 | verslaggever | radio | 2008 | |
| U!Vandaag | presentator | televisie | 2008 | |
| Goed voor elkaar | presentator | televisie | 2008 | |
| De wereld draait door | verslaggever | televisie | 2008-2009 | *programmaonderdeel De Jakhalzen |
| De zomer draait door | verslaggever | televisie | 2009 | *programmaonderdeel De Jakhalzen |
| Ouders hebben geen seks | presentator | televisie | 2009 | |
| Geld speelt geen rol | presentator | televisie | 2009 | |
| Hints | presentator | televisie | 2010 | |
| Door één deur | presentator | televisie | 2010 | |
| PS Radio | presentator | radio | 2011 | |
| De rekenkamer | presentator | televisie | 2011-heden |