Oeuvre Peter van Loenhout: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Ik weet niet zeker of de 2000-versie met de achtbaan ook door Peter is ontworpen (leader is hetzelfde, muv shots van presentator en de muziek), als iemand dit weet, graag neerzetten. |
||
| Regel 114: | Regel 114: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1996 - 2000 | | 1996 - 2000 | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Willem Wever [[Televisievormgeving|televisievormgeving]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1998 - 1999/2000 | |||
|} | |} | ||
[[Peter van Loenhout|Terug naar de biografie]] | [[Peter van Loenhout|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 28 apr 2009 06:36
| Titel | functie | medium | jaar |
| NCRV-televisievormgeving | grafisch ontwerper | televisie | 1992 |
| Odysseia | grafisch ontwerper | radio | 1995 |
| De stoel | grafisch ontwerper | televisie | 1992 - 2002 |
| Millennium | grafisch ontwerper | televisie | 1994 - 1995 |
| Woordroof | grafisch ontwerper | televisie | 1994 - 1995 |
| Solomo | grafisch ontwerper | televisie | 1994 - 1996 |
| Willem Wever | grafisch ontwerper | televisie | 1995 - 2003 |
| Uit de School geklapt | grafisch ontwerper | televisie | 1993 |
| NCRV klassiek | grafisch ontwerper | televisie | 1995 - 1996 |
| Ja, natuurlijk | grafisch ontwerper | televisie | 1995 - 1998 |
| Het levenslied | grafisch ontwerper | televisie | 1994 - 1997 |
| Copyright NCRV | grafisch ontwerper | televisie | 1995 |
| Weg van de snelweg | grafisch ontwerper | televisie | 1994 - 1998 |
| De tijd staat even stil | grafisch ontwerper | televisie | 1995 |
| Hier en nu | grafisch ontwerper | televisie | 1995 - 1996 |
| Voor het nageslacht | grafisch ontwerper | televisie | 1995 |
| Wereld wensen | grafisch ontwerper | televisie | 1995 |
| Nederland 1 televisievormgeving | grafisch ontwerper | televisie | 1996 - 2000 |
| Willem Wever televisievormgeving | grafisch ontwerper | televisie | 1998 - 1999/2000 |