Oeuvre Dorine Niezing: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
De pagina is leeggehaald |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Dorine Niezing|Terug naar biografie]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="214" height="13" | Titel | |||
| width="160" | functie | |||
| width="48" | medium | |||
| width="60" | jaar | |||
| width="122" | opmerking | |||
|- valign="top" | |||
| height="22" | [[In de Vlaamsche Pot]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1993-1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="22" | [[Ernstige delicten]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 2002 | |||
| *Heeft een gastrol en speelt Petra Simons | |||
|- valign="top" | |||
| height="22" | [[SamSam]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 2002 | |||
| *Heeft een gastrol en speelt Bo | |||
|} | |||
[[Dorine Niezing|Terug naar biografie]] | |||
Huidige versie van 16 jul 2010 12:43
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| In de Vlaamsche Pot | acteur | televisie | 1993-1994 | |
| Ernstige delicten | acteur | televisie | 2002 | *Heeft een gastrol en speelt Petra Simons |
| SamSam | acteur | televisie | 2002 | *Heeft een gastrol en speelt Bo |