Oeuvre van Ramses Shaffy: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hidden...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (13 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ramses Shaffy|Terug naar biografie]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="188" height="13" | Titel | |||
| width="94" | functie | |||
| width="82" | medium | |||
| width="62" | jaar | |||
| width="158" | opmerking | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Minna von Barnhelm]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1957 | |||
| | | valign="top" | | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [['t Komt door het weer]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1957 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Hans, het leven voor de dood]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1958 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Onder het melkwoud]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Radio | |||
| valign="top" | 1958 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="38" valign="top" | [[Pension Hommeles]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1958 | |||
| valign="top" | * Ramses Shaffy speelt een gastrol in de aflevering "Deze kant boven"(TaakID 10149 en 10150) | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De hond van de tuinman]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1960 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[De | | height="13" valign="top" | [[De zaak M.P.]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1960 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Een schreeuw als een roos]] | ||
| valign="top" | Zanger | |||
| valign="top" | Radio | |||
| valign="top" | 1960 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Iphigeneia in Tauris]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1961 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De vier dochters Bennet]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1961-1962 | |||
| | | valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De fuik]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1962 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Hedenavond: voorstelling]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1964 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Koning David]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1964 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Soubrette]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1964 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Erik Sikkes]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1964 | |||
| valign="top" | Afl. 6 En het bezoek | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Een Florentijns treurspel]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1965 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Colombe]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1965 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Madame de]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1966 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Liefdesbekentenissen]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1967 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De verloedering van de Swieps]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1967 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Een vreemde vogel]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1967 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Shaffy Chantant]] | ||
| valign="top" | Zanger | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1967 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="26" valign="top" | [[Jozef en de wonderbaarlijke toverdroomkleurjas]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1970 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Een midzomernachtsdroom]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1973 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Herodes]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1973 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De liefdeswacht]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1974 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Amsterdam 700]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1975 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Kind van de zon]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1975 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Cha-Cha]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1979 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Liesbeth en Ramses]] | ||
| valign="top" | Zanger | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1981 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Willem van Oranje (dramaserie)|Willem van Oranje]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1984 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De sprong]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1985 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Marpissa]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Radio | |||
| valign="top" | 1985 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Op hoop van zegen]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Nitwits]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Dierbaar (televisiefilm)]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1990 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Een hotelbar in Tokio ]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Laat maar zitten]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[De nietsnut]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1994 | |||
| valign="top" | Oorspronkelijk bedoeld als bioscoopfilm | |||
|- | |- | ||
| height="13" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Nachtvlinder]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1999 | |||
| valign="top" | | |||
|} | |} | ||
[[Ramses Shaffy|Terug naar biografie]] | [[Ramses Shaffy|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 20 aug 2025 08:46
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Minna von Barnhelm | Acteur | Televisie | 1957 | |
| 't Komt door het weer | Acteur | Televisie | 1957 | |
| Hans, het leven voor de dood | Acteur | Televisie | 1958 | |
| Onder het melkwoud | Acteur | Radio | 1958 | |
| Pension Hommeles | Acteur | Televisie | 1958 | * Ramses Shaffy speelt een gastrol in de aflevering "Deze kant boven"(TaakID 10149 en 10150) |
| De hond van de tuinman | Acteur | Televisie | 1960 | |
| De zaak M.P. | Acteur | Televisie | 1960 | |
| Een schreeuw als een roos | Zanger | Radio | 1960 | |
| Iphigeneia in Tauris | Acteur | Televisie | 1961 | |
| De vier dochters Bennet | Acteur | Televisie | 1961-1962 | |
| De fuik | Acteur | Televisie | 1962 | |
| Hedenavond: voorstelling | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Koning David | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Soubrette | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Erik Sikkes | Acteur | Televisie | 1964 | Afl. 6 En het bezoek |
| Een Florentijns treurspel | Acteur | Televisie | 1965 | |
| Colombe | Acteur | Televisie | 1965 | |
| Madame de | Acteur | Televisie | 1966 | |
| Liefdesbekentenissen | Acteur | Bioscoop | 1967 | |
| De verloedering van de Swieps | Acteur | Bioscoop | 1967 | |
| Een vreemde vogel | Acteur | Bioscoop | 1967 | |
| Shaffy Chantant | Zanger | Televisie | 1967 | |
| Jozef en de wonderbaarlijke toverdroomkleurjas | Acteur | Televisie | 1970 | |
| Een midzomernachtsdroom | Acteur | Televisie | 1973 | |
| Herodes | Acteur | Televisie | 1973 | |
| De liefdeswacht | Acteur | Televisie | 1974 | |
| Amsterdam 700 | Acteur | Televisie | 1975 | |
| Kind van de zon | Acteur | Bioscoop | 1975 | |
| Cha-Cha | Acteur | Bioscoop | 1979 | |
| Liesbeth en Ramses | Zanger | Televisie | 1981 | |
| Willem van Oranje | Acteur | Televisie | 1984 | |
| De sprong | Acteur | Televisie | 1985 | |
| Marpissa | Acteur | Radio | 1985 | |
| Op hoop van zegen | Acteur | Televisie | 1986 | |
| Nitwits | Acteur | Bioscoop | 1987 | |
| Dierbaar (televisiefilm) | Acteur | Televisie | 1990 | |
| Een hotelbar in Tokio | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Laat maar zitten | Acteur | Televisie | 1991 | |
| De nietsnut | Acteur | Televisie | 1994 | Oorspronkelijk bedoeld als bioscoopfilm |
| Nachtvlinder | Acteur | Bioscoop | 1999 |