Oeuvre van Ramses Shaffy: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ramses Shaffy|Terug naar biografie]] | [[Ramses Shaffy|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="188" height="13" | Titel | | width="188" height="13" | Titel | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [['t Komt door het weer]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1957 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Hans, het leven voor de dood]] | | height="13" valign="top" | [[Hans, het leven voor de dood]] | ||
| Regel 99: | Regel 105: | ||
| valign="top" | 1964 | | valign="top" | 1964 | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Erik Sikkes]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1964 | |||
| valign="top" | Afl. 6 En het bezoek | |||
|- | |- | ||
| Regel 240: | Regel 253: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Dierbaar]] | | height="13" valign="top" | [[Dierbaar (televisiefilm)]] | ||
| valign="top" | Acteur | | valign="top" | Acteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| Regel 264: | Regel 277: | ||
| valign="top" | Acteur | | valign="top" | Acteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 1994 | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Oorspronkelijk bedoeld als bioscoopfilm | ||
|- | |- | ||
| Regel 272: | Regel 285: | ||
| valign="top" | Bioscoop | | valign="top" | Bioscoop | ||
| valign="top" | 1999 | | valign="top" | 1999 | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Huidige versie van 20 aug 2025 08:46
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Minna von Barnhelm | Acteur | Televisie | 1957 | |
| 't Komt door het weer | Acteur | Televisie | 1957 | |
| Hans, het leven voor de dood | Acteur | Televisie | 1958 | |
| Onder het melkwoud | Acteur | Radio | 1958 | |
| Pension Hommeles | Acteur | Televisie | 1958 | * Ramses Shaffy speelt een gastrol in de aflevering "Deze kant boven"(TaakID 10149 en 10150) |
| De hond van de tuinman | Acteur | Televisie | 1960 | |
| De zaak M.P. | Acteur | Televisie | 1960 | |
| Een schreeuw als een roos | Zanger | Radio | 1960 | |
| Iphigeneia in Tauris | Acteur | Televisie | 1961 | |
| De vier dochters Bennet | Acteur | Televisie | 1961-1962 | |
| De fuik | Acteur | Televisie | 1962 | |
| Hedenavond: voorstelling | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Koning David | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Soubrette | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Erik Sikkes | Acteur | Televisie | 1964 | Afl. 6 En het bezoek |
| Een Florentijns treurspel | Acteur | Televisie | 1965 | |
| Colombe | Acteur | Televisie | 1965 | |
| Madame de | Acteur | Televisie | 1966 | |
| Liefdesbekentenissen | Acteur | Bioscoop | 1967 | |
| De verloedering van de Swieps | Acteur | Bioscoop | 1967 | |
| Een vreemde vogel | Acteur | Bioscoop | 1967 | |
| Shaffy Chantant | Zanger | Televisie | 1967 | |
| Jozef en de wonderbaarlijke toverdroomkleurjas | Acteur | Televisie | 1970 | |
| Een midzomernachtsdroom | Acteur | Televisie | 1973 | |
| Herodes | Acteur | Televisie | 1973 | |
| De liefdeswacht | Acteur | Televisie | 1974 | |
| Amsterdam 700 | Acteur | Televisie | 1975 | |
| Kind van de zon | Acteur | Bioscoop | 1975 | |
| Cha-Cha | Acteur | Bioscoop | 1979 | |
| Liesbeth en Ramses | Zanger | Televisie | 1981 | |
| Willem van Oranje | Acteur | Televisie | 1984 | |
| De sprong | Acteur | Televisie | 1985 | |
| Marpissa | Acteur | Radio | 1985 | |
| Op hoop van zegen | Acteur | Televisie | 1986 | |
| Nitwits | Acteur | Bioscoop | 1987 | |
| Dierbaar (televisiefilm) | Acteur | Televisie | 1990 | |
| Een hotelbar in Tokio | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Laat maar zitten | Acteur | Televisie | 1991 | |
| De nietsnut | Acteur | Televisie | 1994 | Oorspronkelijk bedoeld als bioscoopfilm |
| Nachtvlinder | Acteur | Bioscoop | 1999 |