Oeuvre van Kees Linthorst: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
5 titels toegevoegd |
||
| (14 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Kees Linthorst| Terug naar biografie]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="188" height="13" | Titel | |||
| width="116" | Functie | |||
| width="98" | Medium | |||
| width="70" | Jaar | |||
| width="172" | Opmerking | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wally Tax]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1968 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Joop]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bezeten - Het gat in de muur]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Drop-out]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tussen De Wielen]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Joop slaat weer toe]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rubia's jungle]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blue movie]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1971 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mira]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1971 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[VD]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1972 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Because Of The Cats]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1973 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Frank en Eva]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1973 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The Family]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1973 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dakota]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Alicia]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mijn Nachten met Susan, Olga, Albert, Julie, Piet & Sandra]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rooie Sien]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mens erger je niet]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Heb medelij, Jet!]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wan Pipel]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Max Havelaar]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Pastorale 1943]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1978 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Grijpstra & De Gier]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mijn vriend]] | |||
| Editor | |||
| Film | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dirty Picture]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1980 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het verboden bacchanaal]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1981 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Roar]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1981 | |||
| *[http://www.roarthemovie.com/html/about.html Naar Website ROAR] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vroeger kon je lachen]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1983 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Anna]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1983 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[An Bloem]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1984 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De grens]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1984 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De prooi]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Flesh+Blood]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Paul Chevrolet en de ultieme hallucinatie]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Als in een roes...]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De aanslag]] | |||
| Geluidstechnicus, editor | |||
| Film | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hector]] | |||
| Editor | |||
| Film | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ratelrat]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1987 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Odyssée d'amour]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1987 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lost in Amsterdam]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De avonden]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The Rosegarden]] | |||
| Geluidstechnicus, editor | |||
| Film | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een wolk van groen]] | |||
| Editor | |||
| Film | |||
| 1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het gelukzalig lijden van Derek Beaujon]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1991 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Openbaringen van een slapeloze]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1991 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verhalen Over De Kleuren Van Europa]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dagboek van een zwakke yogi]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrouwen van vandaag]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Witness]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En route]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zwijgende reiziger]] | |||
| Editor | |||
| Film | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De vlinder tilt de kat op]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Laagland]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[El viento se llevó lo qué]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Trip Van Teetje]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De 7 Deugden - Wodan]] | |||
| Geluidstechnicus | |||
| Film | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[No trains no planes]] | |||
| Mixage | |||
| Film | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Iles Flottantes]] | |||
| Mixage | |||
| Film | |||
| 2001 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blois: Couleur locale]] | |||
| Geluidstechnicus, editor | |||
| Film | |||
| 2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Shanghai Rumba from Cuba]] | |||
| Mixage | |||
| Film | |||
| 2002 | |||
|| | |||
|} | |||
[[Kees Linthorst|Terug naar biografie]] | |||
Huidige versie van 27 jan 2010 11:37
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Wally Tax | Geluidstechnicus | Film | 1968 | |
| Joop | Geluidstechnicus | Film | 1969 | |
| Bezeten - Het gat in de muur | Geluidstechnicus | Film | 1969 | |
| Drop-out | Geluidstechnicus | Film | 1969 | |
| Tussen De Wielen | Geluidstechnicus | Film | 1970 | |
| Joop slaat weer toe | Geluidstechnicus | Film | 1970 | |
| Rubia's jungle | Geluidstechnicus | Film | 1970 | |
| Blue movie | Geluidstechnicus | Film | 1971 | |
| Mira | Geluidstechnicus | Film | 1971 | |
| VD | Geluidstechnicus | Film | 1972 | |
| Because Of The Cats | Geluidstechnicus | Film | 1973 | |
| Frank en Eva | Geluidstechnicus | Film | 1973 | |
| The Family | Geluidstechnicus | Film | 1973 | |
| Dakota | Geluidstechnicus | Film | 1974 | |
| Alicia | Geluidstechnicus | Film | 1974 | |
| Mijn Nachten met Susan, Olga, Albert, Julie, Piet & Sandra | Geluidstechnicus | Film | 1975 | |
| Rooie Sien | Geluidstechnicus | Film | 1975 | |
| Mens erger je niet | Geluidstechnicus | Film | 1975 | |
| Heb medelij, Jet! | Geluidstechnicus | Film | 1975 | |
| Wan Pipel | Geluidstechnicus | Film | 1976 | |
| Max Havelaar | Geluidstechnicus | Film | 1976 | |
| Pastorale 1943 | Geluidstechnicus | Film | 1978 | |
| Grijpstra & De Gier | Geluidstechnicus | Film | 1979 | |
| Mijn vriend | Editor | Film | 1979 | |
| Dirty Picture | Geluidstechnicus | Film | 1980 | |
| Het verboden bacchanaal | Geluidstechnicus | Film | 1981 | |
| Roar | Geluidstechnicus | Film | 1981 | *Naar Website ROAR |
| Vroeger kon je lachen | Geluidstechnicus | Film | 1983 | |
| De Anna | Geluidstechnicus | Film | 1983 | |
| An Bloem | Geluidstechnicus | Film | 1984 | |
| De grens | Geluidstechnicus | Film | 1984 | |
| De prooi | Geluidstechnicus | Film | 1985 | |
| Flesh+Blood | Geluidstechnicus | Film | 1985 | |
| Paul Chevrolet en de ultieme hallucinatie | Geluidstechnicus | Film | 1985 | |
| Als in een roes... | Geluidstechnicus | Film | 1986 | |
| De aanslag | Geluidstechnicus, editor | Film | 1986 | |
| Hector | Editor | Film | 1986 | |
| De ratelrat | Geluidstechnicus | Film | 1987 | |
| Odyssée d'amour | Geluidstechnicus | Film | 1987 | |
| Lost in Amsterdam | Geluidstechnicus | Film | 1989 | |
| De avonden | Geluidstechnicus | Film | 1989 | |
| The Rosegarden | Geluidstechnicus, editor | Film | 1989 | |
| Een wolk van groen | Editor | Film | 1990 | |
| Het gelukzalig lijden van Derek Beaujon | Geluidstechnicus | Film | 1991 | |
| Openbaringen van een slapeloze | Geluidstechnicus | Film | 1991 | |
| Verhalen Over De Kleuren Van Europa | Geluidstechnicus | Film | 1992 | |
| Dagboek van een zwakke yogi | Geluidstechnicus | Film | 1993 | |
| Vrouwen van vandaag | Geluidstechnicus | Film | 1993 | |
| Witness | Geluidstechnicus | Film | 1994 | |
| En route | Geluidstechnicus | Film | 1994 | |
| De zwijgende reiziger | Editor | Film | 1994 | |
| De vlinder tilt de kat op | Geluidstechnicus | Film | 1994 | |
| Laagland | Geluidstechnicus | Film | 1996 | |
| El viento se llevó lo qué | Geluidstechnicus | Film | 1998 | |
| De Trip Van Teetje | Geluidstechnicus | Film | 1998 | |
| De 7 Deugden - Wodan | Geluidstechnicus | Film | 1999 | |
| No trains no planes | Mixage | Film | 1999 | |
| Iles Flottantes | Mixage | Film | 2001 | |
| Blois: Couleur locale | Geluidstechnicus, editor | Film | 2002 | |
| Shanghai Rumba from Cuba | Mixage | Film | 2002 |