Oeuvre Johan Volkerijk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 41: | Regel 41: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zonder Formules]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1964 - 1966 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 24 jun 2010 12:52
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De kinderen uit de Bijbel | illustrator | televisie | onbekend | Tevens met illustraties van Monaa van Vlijmen en Hans de Cocq |
| Uit oma's kabinet | illustrator | televisie | 1962 | Illustraties in aflevering: 14-11-1962. |
| Logboek | illustrator | televisie | 1963 - 1964 | |
| Nieuwe gezichten | illustrator | televisie | 1963 | Volkerijk komt ook in beeld terwijl hij ilustraties maakt van de optredende artiesten. |
| Hotel het paradijs | illustrator | televisie | 1964 | |
| Zonder Formules | illustrator | televisie | 1964 - 1966 | |
| Voor wie zing je vogel | illustrator | televisie | 1964 | |
| Bibelebons | illustrator | televisie | 1972-1975 | |
| IJsspellenshow | animator | televisie | 1973 | |
| E73 | grafisch ontwerper | televisie | 1973 | |
| Sportpanorama | grafisch ontwerper | televisie | ||
| Sociale geschiedenis 1850-1870 | illustrator, presentatie | televisie | 1983 | |
| Afwas in de ijskast | illustrator | televisie | 1987 | |
| Liegbeesten en Apekoppen | illutrator, animator | televisie | 1993 |