Oeuvre van Marcel Musters: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="325" height="13" | Titel | ||
| width="135" | Functie | | width="135" | Functie | ||
| width="150" | Jaar | | width="150" | Jaar | ||
| width=" | | width="125" | Medium | ||
| width="200" | Opmerking | | width="200" | Opmerking | ||
| Regel 120: | Regel 120: | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | in 1997 op televisie uitgezonden | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zin in jou]] | |||
| zanger/acteur | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| videoclip | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 190: | Regel 197: | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | in 2005 op televisie uitgezonden | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 205: | Regel 212: | ||
| televisie | | televisie | ||
| gastrol | | gastrol | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het bureau]] | |||
| stemacteur | |||
| 2004-2006 | |||
| radio | |||
| hoorspelserie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 295: | Regel 309: | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | in 2009 op televisie uitgezonden | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 331: | Regel 345: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Smoeder]] | |||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| televisie | |||
| toneelregistratie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 344: | Regel 365: | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Holland doc radio: route depressieland]] | |||
| stemacteur | |||
| 2009 | |||
| radio | |||
| | | | ||
Huidige versie van 24 feb 2010 16:28
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Het bloed kruipt | acteur | 1985 | televisie | gastrol |
| Ornithopter | acteur | 1985 | bioscoop | |
| Krokodillen in Amsterdam | acteur | 1990 | bioscoop | |
| Emma, Koningin-Regentes der Nederlanden | acteur | 1990 | bioscoop | |
| Bij nader inzien | acteur | 1991 | televisie | |
| 12 steden 13 ongelukken | acteur | 1991 | televisie | gastrol |
| Zo op zondag | acteur/presentator | 1992 | televisie | |
| Bureau Kruislaan | acteur | 1992-1995 | televisie | |
| Oeroeg | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Seth en Fiona | acteur | 1994 | televisie | |
| Een spoor van blauw zand | acteur | 1994 | televisie | |
| Toen Kooymans met vakantie was | acteur | 1994 | bioscoop | |
| Coverstory | acteur | 1995 | televisie | gastrol |
| Filmpje! | acteur | 1995 | bioscoop | |
| Consult | acteur | 1996 | televisie | |
| Laagland | acteur | 1996 | bioscoop | in 1997 op televisie uitgezonden |
| Zin in jou | zanger/acteur | 1996 | televisie | videoclip |
| Goede tijden slechte tijden | acteur | 1997 | televisie | gastrol |
| Flodder | acteur | 1997 | televisie | gastrol |
| Baantjer | acteur | 1997/2006 | televisie | gastrol |
| Oud geld | acteur | 1998-1999 | televisie | |
| Hertenkamp | acteur | 1998-2000 | televisie | |
| TV7 | acteur | 2002 | televisie | |
| Ik ben Willem | acteur | 2002 | televisie | |
| De koekoeksclub | acteur | 2003 | televisie | |
| De dominee | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Stille nacht | acteur | 2004 | bioscoop | in 2005 op televisie uitgezonden |
| Amazones | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Russen | acteur | 2004 | televisie | gastrol |
| Het bureau | stemacteur | 2004-2006 | radio | hoorspelserie |
| Grijpstra & De Gier | acteur | 2005 | televisie | gastrol |
| Offers | acteur | 2005 | televisie | telefilm |
| Vuurzee | acteur | 2005/2009 | televisie | |
| Zwartboek | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Waltz | acteur | 2006 | televisie | gastrol |
| Eigenheimers | acteur | 2006 | televisie | telefilm |
| Subiet! | acteur | 2006 | televisie | One Night Stand-film |
| Nachtrit | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Blondje | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Zwartboek | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Keyzer & De Boer advocaten | acteur | 2006-2008 | televisie | |
| Tussenstand | acteur | 2007 | bioscoop | |
| Kicks | acteur | 2007 | bioscoop | in 2009 op televisie uitgezonden |
| Stellenbosch | acteur | 2007 | televisie | gastrol |
| Dunya & Desie (film) | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Koest | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Sterke verhalen uit zoutvloed | acteur | 2008 | televisie | |
| Vox Populi | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Smoeder | acteur | 2008 | televisie | toneelregistratie |
| Taartman | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Gooische vrouwen | acteur | 2009 | televisie | |
| Holland doc radio: route depressieland | stemacteur | 2009 | radio | |
| Annie M.G. | acteur | 2010 | televisie |