Oeuvre Judith de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (6 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Omroeper AVRO]] | | height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#AVRO|Omroeper AVRO]] | ||
| Omroeper | | Omroeper | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1990- | | 1990-1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Entertainment magazine]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1991 | |||
| | | | ||
| Regel 28: | Regel 35: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1993-1997 | | 1993-1997 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Klimrekkwizzz]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1994-1995 | |||
| | | | ||
| Regel 70: | Regel 84: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uitmarkt]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1998-2000 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 16 mei 2013 13:05
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper AVRO | Omroeper | Televisie | 1990-1992 | |
| Entertainment magazine | Presentatrice | Televisie | 1991 | |
| Wordt vervolgd | Presentatrice | Televisie | 1991-1994 | |
| Droomshow | Presentatrice | Televisie | 1993-1997 | |
| Klimrekkwizzz | Redacteur | Televisie | 1994-1995 | |
| Duel over de grens | Presentatrice | Televisie | 1995 | |
| Boggle | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| Panda Patrouille | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| De late ochtend | Presentatrice | Televisie | 1996-1997 | |
| Get the picture | Presentatrice | Televisie | 1996-1999 | |
| De ochtenden | Presentatrice | Televisie | 1998 | |
| Uitmarkt | Presentatrice | Televisie | 1998-2000 |