Oeuvre Dore Smit: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (8 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| width="80" | Functie | | width="80" | Functie | ||
| width="46" | jaartal | | width="46" | jaartal | ||
| width=" | | width="55" | medium | ||
| width="177" | opmerking | | width="177" | opmerking | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Goede reis]] | |||
| Actrice | |||
| 1959 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De man die zichzelf bedroog]] | |||
| Actrice | |||
| 1959 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 13: | Regel 27: | ||
| Omroepster | | Omroepster | ||
| 1960 - 1988 | | 1960 - 1988 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het huis]] | |||
| Actrice | |||
| 1961 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 20: | Regel 41: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De vergeten medeminnaar]] | |||
| Actrice | |||
| 1963 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Memorandum van een dokter]] | |||
| Actrice | |||
| 1963 - 1965 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het onvruchtbare huwelijk]] | |||
| Actrice | |||
| 1965 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 41: | Regel 83: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De klop op de deur]] | |||
| Actrice | |||
| 1970 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Wilde Ganzen]] | |||
| Presentator | |||
| 1973-1999 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Een stille liefde]] | |||
| Actrice | |||
| 1977 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De Kris Pusaka]] | |||
| Actrice | |||
| 1977 - 1978 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De bende van hiernaast]] | |||
| Actrice | |||
| 1980 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 54: | Regel 131: | ||
| height="13" | [[De oorlog van de kinderen]] | | height="13" | [[De oorlog van de kinderen]] | ||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1981 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[4 manieren om je vrouw]] | |||
| Actrice | |||
| 1981 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Onvoltooid verleden]] | |||
| Actrice | |||
| 1981 | | 1981 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 62: | Regel 153: | ||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1981 - 1982 | | 1981 - 1982 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De moeder van David S.]] | |||
| Actrice | |||
| 1982 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 71: | Regel 169: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 86: | Regel 183: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Oude testament: Abraham]] | |||
| Presentator | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kinderboeken klas 3 en 4]] | |||
| Commentator | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
| Ze leest voor uit een boek. | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 102: | Regel 213: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Vincent in | | height="13" | [[Vincent in Brabant]] | ||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| Regel 183: | Regel 294: | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het stille land]] | |||
| Actrice | |||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 239: | Regel 357: | ||
| 1997 - 1998 | | 1997 - 1998 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Keyzer & De Boer advocaten]] | |||
| Actrice | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
Huidige versie van 1 jul 2021 08:56
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Goede reis | Actrice | 1959 | Televisie | |
| De man die zichzelf bedroog | Actrice | 1959 | Televisie | |
| Omroepster IKON | Omroepster | 1960 - 1988 | Televisie | |
| Het huis | Actrice | 1961 | Televisie | |
| Zingen mettertijd | Presentator | 1961 | Televisie | |
| De vergeten medeminnaar | Actrice | 1963 | Televisie | |
| Memorandum van een dokter | Actrice | 1963 - 1965 | Televisie | |
| Het onvruchtbare huwelijk | Actrice | 1965 | Televisie | |
| God in Frankrijk | Presentator | 1966, 1968 | Televisie | |
| Liedjes aan de kerk | Presentator | 1967 - 1968 | Televisie | |
| Dichter bij God | Presentator | 1970 | Televisie | |
| De klop op de deur | Actrice | 1970 | Televisie | |
| Wilde Ganzen | Presentator | 1973-1999 | Televisie | |
| Een stille liefde | Actrice | 1977 | Televisie | |
| De Kris Pusaka | Actrice | 1977 - 1978 | Televisie | |
| De bende van hiernaast | Actrice | 1980 | Televisie | |
| Dubbelleven | Commentator | 1980 | Televisie | |
| De oorlog van de kinderen | Commentator | 1981 | Televisie | |
| 4 manieren om je vrouw | Actrice | 1981 | Televisie | |
| Onvoltooid verleden | Actrice | 1981 | Televisie | |
| Kronycke | Commentator | 1981 - 1982 | Televisie | |
| De moeder van David S. | Actrice | 1982 | Televisie | |
| Oude testament | Commentator | 1982 | Televisie | |
| De overlevenden | Commentator | 1983 | Televisie | |
| Apocalyps | Commentator | 1984 | Televisie | |
| Oude testament: Abraham | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Kinderboeken klas 3 en 4 | Commentator | 1984 | Televisie | Ze leest voor uit een boek. |
| Erven van toekomst | Commentator, presentator | 1986 | Televisie | |
| Oude testament esau en jakob | Commentator | 1986, 1989 | Televisie | |
| Vincent in Brabant | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Het gelijk van de nar | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Polen, kerk en staat | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Mensen | Presentator | 1987 - 1988 | Televisie | |
| Wilde ganzen | Presentator | 1987-1989, 1999 | Radio | |
| Niets dat meer verbijstert dan de mens | Commentator | 1989 | Televisie | |
| Nacht na de revolutie | Commentator | 1989 | Televisie | |
| Het lied van de aarde | Presentatie | 1989 | Televisie | |
| Een koffer vol illusies | Commentator | 1989 | Televisie | |
| Simone Weil | Commentator | 1989 | Televisie | |
| Aardewerk | Presentator | 1992 | Radio | |
| Schuim en as | Presentator | 1993 | Radio | |
| Het stille land | Actrice | 1993 | Televisie | |
| Soul | Commentator | 1993 - 1994 | Televisie | |
| Taal en teken | Presentator | 1993 | Radio | |
| Glas in lood | Presentator | 1993 - 1995, 1998 | Radio | |
| Dokument | Commentator | 1994 | Televisie | |
| Na de zegen; een zondagspak voor alledag | Presentator | 1994 | Radio | |
| Sara lacht | Presentator | 1995 - 1996, 1999 | Radio | |
| Jubileumviering van de Wilde ganzen | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Radionieuws | Presentator | 1997 - 1998 | Radio | |
| Keyzer & De Boer advocaten | Actrice | 2008 | Televisie |