BNN De hoofdprijs: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
De Hoofdprijzen van [[BNN]] zijn publieksprijzen in verschillende categorieën voor programma's die het best bekeken en/of gewaardeerd worden door jongeren. De uitreiking vindt elk jaar plaats. De eerste wordt uitgezonden in 2003, de laatste in 2007. | De Hoofdprijzen van [[BNN]] zijn publieksprijzen in verschillende categorieën voor programma's die het best bekeken en/of gewaardeerd worden door jongeren. De uitreiking vindt elk jaar plaats. De eerste wordt uitgezonden in 2003, de laatste in 2007. | ||
===Winnaars 2005=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Jensen!]]'' | |||
| Infotainment | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Goede tijden slechte tijden]]'' | |||
| Drama binnenland | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Friends'' | |||
| Drama buitenland | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[3voor12]]'' | |||
| De Rookie (vernieuwend jongerenprogramma) | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[TMF Awards]]'' | |||
| Muziek | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Expeditie Robinson]]'' | |||
| Amusement | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[De Tokkies]]'' | |||
| De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | DJ Tiësto | |||
| Bart Award | |||
|} | |||
===Winnaars 2004=== | ===Winnaars 2004=== | ||
Versie van 23 feb 2011 14:09
De Hoofdprijzen van BNN zijn publieksprijzen in verschillende categorieën voor programma's die het best bekeken en/of gewaardeerd worden door jongeren. De uitreiking vindt elk jaar plaats. De eerste wordt uitgezonden in 2003, de laatste in 2007.
Winnaars 2005
| Titel | Categorie |
| Jensen! | Infotainment |
| Goede tijden slechte tijden | Drama binnenland |
| Friends | Drama buitenland |
| 3voor12 | De Rookie (vernieuwend jongerenprogramma) |
| TMF Awards | Muziek |
| Expeditie Robinson | Amusement |
| De Tokkies | De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) |
| DJ Tiësto | Bart Award |
Winnaars 2004
| Titel | Categorie |
| Typisch Negentig | Infotainment |
| Meiden van de Wit | Drama binnenland |
| Friends | Drama buitenland |
| The trip | De Rookie (vernieuwend jongerenprogramma) |
| Top of the pops | Muziek |
| Idols | Amusement |
| Call TV | De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) |
| Frans Bauer | Bart Award |
Winnaars 2003
| Titel | Categorie |
| Expeditie Robinson | Beste amusement |
| Top of the pops | Beste muziekprogramma |
| Friends | Beste buitenlands drama |
| Meiden van de Wit | Beste binnenlands drama |
| Je zal het maar hebben | Beste infotainment of informatief programma |
| De broertjes | Slechtse televisieprogramma |
| Schaatser Gerard van Velde | Bart Award |