BNN De hoofdprijs: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
De Hoofdprijzen van [[BNN]] zijn publieksprijzen in verschillende categorieën voor programma's die het best bekeken en/of gewaardeerd worden door jongeren. De uitreiking vindt elk jaar plaats. De eerste wordt uitgezonden in 2003, de laatste in 2007. | De Hoofdprijzen van [[BNN]] zijn publieksprijzen in verschillende categorieën voor programma's die het best bekeken en/of gewaardeerd worden door jongeren. De uitreiking vindt elk jaar plaats. De eerste wordt uitgezonden in 2003, de laatste in 2007. | ||
===Winnaars 2007=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Try before you die]]'' | |||
| Infotainment | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Shouf shouf (serie)]]'' | |||
| Drama | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[De Lama's]]'' | |||
| Amusement | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Valerio Zeno]] | |||
| De Rookie Award | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[NSE]]'' | |||
| De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Yolanthe Cabau van Kasbergen]] | |||
| Beste acteur | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Matthijs van Nieuwkerk]] | |||
| Beste presentator | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Schrijfster Sophie van der Stap | |||
| Bart Award | |||
|} | |||
===Winnaars 2006=== | ===Winnaars 2006=== | ||
| Regel 16: | Regel 59: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | ''[[Goede tijden slechte tijden]]'' | | height="13" | ''[[Goede tijden slechte tijden]]'' | ||
| Drama | | Drama | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 23 feb 2011 14:21
De Hoofdprijzen van BNN zijn publieksprijzen in verschillende categorieën voor programma's die het best bekeken en/of gewaardeerd worden door jongeren. De uitreiking vindt elk jaar plaats. De eerste wordt uitgezonden in 2003, de laatste in 2007.
Winnaars 2007
| Titel | Categorie |
| Try before you die | Infotainment |
| Shouf shouf (serie) | Drama |
| De Lama's | Amusement |
| Valerio Zeno | De Rookie Award |
| NSE | De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) |
| Yolanthe Cabau van Kasbergen | Beste acteur |
| Matthijs van Nieuwkerk | Beste presentator |
| Schrijfster Sophie van der Stap | Bart Award |
Winnaars 2006
| Titel | Categorie |
| Jensen! | Infotainment |
| Goede tijden slechte tijden | Drama |
| De Lama's | Amusement |
| NSE | De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) |
| Tygo Gernandt | Beste acteur |
| Daphne Bunskoek | Beste presentator |
| Stacey Rookhuizen | Bart Award |
Winnaars 2005
| Titel | Categorie |
| Jensen! | Infotainment |
| Goede tijden slechte tijden | Drama binnenland |
| Friends | Drama buitenland |
| 3voor12 | De Rookie (vernieuwend jongerenprogramma) |
| TMF Awards | Muziek |
| Expeditie Robinson | Amusement |
| De Tokkies | De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) |
| DJ Tiësto | Bart Award |
Winnaars 2004
| Titel | Categorie |
| Typisch Negentig | Infotainment |
| Meiden van de Wit | Drama binnenland |
| Friends | Drama buitenland |
| The trip | De Rookie (vernieuwend jongerenprogramma) |
| Top of the pops | Muziek |
| Idols | Amusement |
| Call TV | De gouden kliko (slechtste televisieprogramma) |
| Frans Bauer | Bart Award |
Winnaars 2003
| Titel | Categorie |
| Expeditie Robinson | Beste amusement |
| Top of the pops | Beste muziekprogramma |
| Friends | Beste buitenlands drama |
| Meiden van de Wit | Beste binnenlands drama |
| Je zal het maar hebben | Beste infotainment of informatief programma |
| De broertjes | Slechtse televisieprogramma |
| Schaatser Gerard van Velde | Bart Award |