Postbus 51 Oeuvre: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Dokter Gulden, spaarspecialist]] | | height="26" | [[Dokter Gulden, spaarspecialist]] | ||
| 1975 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De honger de wereld uit]] | |||
| 1975 | | 1975 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 58: | Regel 64: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Dodenherdenking]] | | height="26" | [[Dodenherdenking]] | ||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wereldvoedseldag]] | |||
| 1985 | | 1985 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 1 mrt 2011 15:04
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Garantiekrediet voor het midden- en kleinbedrijf | 1970 | Televisie | |
| OQ: veiligheid voor kinderen | 1972 | Televisie | |
| Verlenging leerplicht | 1975 | Televisie | |
| Dokter Gulden, spaarspecialist | 1975 | Televisie | |
| De honger de wereld uit | 1975 | Televisie | |
| Een eigen huis ook voor u? | 1979 | Televisie | |
| Samen leven, samen stemmen | 1980, 1985-1986 | Televisie | |
| Ik rook niet, ik sport | 1982 | Televisie | |
| Thuis in de informatica | 1985 | Televisie | |
| Dodenherdenking | 1985 | Televisie | |
| Wereldvoedseldag | 1985 | Televisie | |
| Wet studiefinanciering | 1986 | Televisie | |
| Postbus 51 infolijn | 1997 | Televisie | |
| Postbus 51 heeft antwoorden op uw vragen: ook op internet | 2000 | Televisie | |
| Geen spoed, wel politie | 2003 | Televisie |
Terug naar Postbus 51