Postbus 51 Oeuvre: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 79: | Regel 79: | ||
| height="26" | [[Medezeggenschapsraad op school verplicht]] | | height="26" | [[Medezeggenschapsraad op school verplicht]] | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Huuraanpassing 1984]] | |||
| 1984 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 2 mrt 2011 08:55
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Garantiekrediet voor het midden- en kleinbedrijf | 1970 | Televisie | |
| Keuze basisschool | 1970 | Televisie | |
| Kies: tijdschrift voor schoolkeuze | 1970, 1986 | Televisie | |
| OQ: veiligheid voor kinderen | 1972 | Televisie | |
| Verlenging leerplicht | 1975 | Televisie | |
| Dokter Gulden, spaarspecialist | 1975 | Televisie | |
| De honger de wereld uit | 1975, 1980,
1982, 1985 |
Televisie | |
| Een eigen huis ook voor u? | 1979 | Televisie | |
| Samen leven, samen stemmen | 1980, 1985-1986 | Televisie |
|
| Postbus 51 ook in postkantoor en bibliotheek | 1980, 1985 | Televisie | |
| Ik rook niet, ik sport | 1982 | Televisie | |
| Medezeggenschapsraad op school verplicht | 1982 | Televisie | |
| Huuraanpassing 1984 | 1984 | Televisie | |
| Thuis in de informatica | 1985 | Televisie | |
| Dodenherdenking | 1985 | Televisie | |
| Wereldvoedseldag | 1985 | Televisie | |
| Wet studiefinanciering | 1986 | Televisie | |
| Postbus 51 infolijn | 1997 | Televisie | |
| Postbus 51 infolijn: Legionella | 1999 | Televisie | |
| Postbus 51 heeft antwoorden op uw vragen: ook op internet | 2000 | Televisie | |
| Geen spoed, wel politie | 2003 | Televisie |
Terug naar Postbus 51