Prins Bernhard Fonds televisie prijs: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="124" height="13" | Jaar | ||
| width="124" | Persoon | | width="124" | Persoon | ||
| width="73" | Productie | | width="73" | Productie | ||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
| [[Ton Lensink]] | | [[Ton Lensink]] | ||
| ''[[Euridice]]'' | | ''[[Euridice]]'' | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 1959 | |||
| [[Annie M.G. Schmidt]] | |||
| ''[[Pension Hommeles]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 1960 | |||
| [[Milo Anstadt]] | |||
| ''[[Spiegel der kunsten]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 1961 | |||
| [[Carel Enkelaar]] | |||
| ''[[NTS Journaal]]'' | |||
|} | |} | ||
[[category:prijzen]] | [[category:prijzen]] | ||
Huidige versie van 2 mrt 2011 09:13
De Prins Bernhard Fonds televisie prijs is de allereerste Nederlandse omroepprijs. Hij wordt vier maal uitgereikt.
| Jaar | Persoon | Productie |
| 1958 | Ton Lensink | Euridice |
| 1959 | Annie M.G. Schmidt | Pension Hommeles |
| 1960 | Milo Anstadt | Spiegel der kunsten |
| 1961 | Carel Enkelaar | NTS Journaal |