Oeuvre van Mary Michon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="70" | Jaar | | width="70" | Jaar | ||
| width="132" | Opmerking | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Diakonaat in rechtzaak]] | |||
| Productie | |||
| Televisie | |||
| 1971 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 63: | Regel 70: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrijwheid van dwang]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | | | ||
Versie van 23 jun 2011 08:39
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Diakonaat in rechtzaak | Productie | Televisie | 1971 | |
| En zij baarde een zoon | Redacteur | Televisie | 1975 | |
| Dubbelleven | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| De zesde klas | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| Aan onze ouders | Productiemedewerker | Televisie | 1982 | |
| Familie Wijntak | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Een spannend bestaan | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Erven van toekomst | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Vurig van geest | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Vrijwheid van dwang | Redacteur | Televisie | 1989 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Later | Eindredacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Kanjers | Scenarioschrijver | Televisie | 1990 | |
| Naar de sterren, naar de maan | Eindredacteur | Televisie | 1992 | |
| Inspiratie | Redacteur, Eindredacteur | Televisie | 1992-1994 | |
| In de zwevende hemel | Redacteur | Televisie | 1993 | |
| Voor het nageslacht | Redacteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Prima Donna | Eindredacteur | Televisie | 1994 | |
| Het andere gezicht | Eindredacteur | Televisie | 1997-1998 | |
| Bezoekuur | Eindredacteur, Samensteller | Televisie | 2000 | |
| Chickies, Babies & Wannabees | Producent | Televisie | 2000 |