Oeuvre Eef Brouwers: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Samenvatting verloving prinses Christina | |||
| Verslaggever | |||
| 1975 | |||
| Televisie | |||
| Interview met prinses Christina met Jorgen Guillermo | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 28 jun 2011 15:18
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Trefpunt | Verslaggever | 1968-1970 | Radio | |
| Radiojournaal | Verslaggever | 1968-1971 | Radio | |
| Drempel van Europa | Verslaggever | 1970 | Radio | |
| Hier en nu | Verslaggever | 1970 | Radio | |
| Terugwedstrijd wereldbeker: Feyenoord-Estudiantes 1-0 | Verslaggever | 1970 | Radio | |
| Studio Sport | Interviewer, redacteur, presentator | 1970-1971 | Televisie | |
| Finale Europacup 1: Ajax - Inter Milaan 2-0 | Verslaggever | 1972 | Radio | |
| Jaaroverzicht Journaal | Presentator | 1973 | Televisie | |
| NOS Journaal | Interviewer, redacteur, presentator | 1973-1977 | Televisie | |
| Ivoorkust en Liberia | Commentator | 1974 | Televisie | |
| Samenvatting verloving prinses Christina | Verslaggever | 1975 | Televisie | Interview met prinses Christina met Jorgen Guillermo |
| NIET BEKEND - 3273 | Verslaggever | 1975 | Radio | Verslag over de verloving van prinses Christina met Jorgen Guillermo |
| Kamerverkiezingen 1977 | Presentator | 1977 | televisie | |
| Met het oog op morgen | Verslaggever | 1981 | Radio |