Oeuvre van Anne van Egmond: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 182: | Regel 182: | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 209: | Regel 202: | ||
| assistent | | assistent | ||
| 1983-1984 | | 1983-1984 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Postbus 51]]: [[Herziening verzekering ziektekosten]] | |||
| acteur (boodschapper) | |||
| 1986 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 1 sep 2012 16:43
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Minjon | presentator | 1964-1965 | radio | |
| Op de jonge golf | presentator | radio | ||
| Sjook | presentator | 1965-1967 | radio | |
| Pop-in | presentator | radio | ||
| Vliegende schijven | presentator | 1965- | radio | |
| P.M. | presentator | 1965- | radio | |
| KRO-televisie | omroeper | 1966-1967 | televisie | |
| Niet bekend (2620) | verslaggever | 1972 | radio | Gysen en de oecumene |
| Niet bekend (2623) | verslaggever | 1972 | radio | reacties op benoeming van bisschops-vicarissen door Mgr. Gysen |
| Spreekuur | presentator | 1973 | radio | |
| Tombola | presentator | 1973-1979 | radio | |
| Interlokaal | presentator | 1973 | radio | Adres onbekend is onderdeel van dit programma |
| Adres onbekend | presentator | 1973-1989 | radio | |
| De nieuwsgier | presentator | 1976-1977 | televisie | |
| Van negen tot twaalf | presentator | 1976- | radio | |
| Aardige mensen | presentator | radio | ||
| Je kunt me nog meer vertellen | presentator | 1973-1974 | radio | |
| Drie draait op verzoek | presentator | 1977 | radio | |
| Anne van Egmond | presentator | 1977-1982 | radio | * Adres onbekend is onderdeel van dit programma |
| Van oud zeer tot zeer oud | presentator | 1979-1980 | radio | |
| AVRO-dite | presentator | 1981-1982 | radio | |
| Egmond en Hoorne show | presentator | 1981-1982 | radio | |
| Zo vader, zo zoon | panellid | 1982 | televisie | |
| Kijk op kunst | presentator | 1982 | radio | |
| De bedreigde menssoorten | presentator | 1982 | radio | |
| Sterrenslag 1977-1981 | presentator | 1982 | televisie | |
| Playbackshow | jurylid | 1983 | televisie | |
| 1-2-3-show | assistent | 1983-1984 | televisie | |
| Postbus 51: Herziening verzekering ziektekosten | acteur (boodschapper) | 1986 | televisie | |
| Wie schrijft die blijft | presentator | 1987-1988 | televisie | |
| Met de KRO, met Anne | presentator | 1987-1989 | radio | |
| Zwijgen is fout | presentator | 1989-1990 | radio | |
| Coulissen | presentator | 1992 | radio | |
| Gewoon Anne | presentator | 1992 | radio | |
| Cabaret gala Scheveningen | presentator | 1992 | radio | |
| De schatkamer | presentator | 1993 | radio | |
| Egmond binnen | presentator, samensteller | 1997-heden | radio | |
| Het zit in de familie | commentaar | 1998 | televisie | |
| Het glazen huis | commentaar | 1998 | televisie | |
| Land van weidevogels | commentaar | 1999 | televisie | |
| Columbus | commentaar | 2001 | televisie | |
| Vogels in hun landschap | commentaar | 2004 | televisie | |
| Ontbijten met MAX | presentator | 2005-2006 | radio | |
| Anne op zaterdag | presentator, samensteller | 2008-heden | radio |