Oeuvre van Aliona van der Horst: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | serie ''Yoy'' (HUMAN) | ||
| | | | ||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | serie ''Diogenes'' (VPRO) | ||
| | | | ||
| Regel 37: | Regel 37: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | serie ''Ik ben boos'' (VPRO) | ||
| | | | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | serie ''Stappen'' (NPS) | ||
| | | | ||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | serie ''Rauw op je dak'' (IKON) | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| film | | film | ||
| | | gebaseerd op documentaireserie | ||
| | | | ||
| Regel 82: | Regel 82: | ||
| height="13" | [[Voices of Bam]] | | height="13" | [[Voices of Bam]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2006 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Verander de wereld]] en [[Wereldberoemd in kleine kring]] | |||
| regisseur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| serie ''Allemaal film'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Boris Ryzhy]] | |||
| regisseur | |||
| 2008 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[The more you know, the less you need]] | |||
| regisseur | |||
| 2010 | |||
| televisie | |||
| serie ''De magie van wetenschap'' (HUMAN) | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Water children]] | |||
| regisseur | |||
| 2011 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 13 jun 2012 14:21
| Titel | Maker | Jaar | Medium | Opmerkingen | |
| Dame met het witte hoedje | regisseur | 1997 | televisie | ||
| Vast aan de ketting | regisseur | 1998 | televisie | serie Yoy (HUMAN) | |
| Kiev | regisseur | 1998 | televisie | serie Diogenes (VPRO) | |
| Het rode doosje | regisseur | 1998 | televisie | serie Ik ben boos (VPRO) | |
| Het staat niet op zijn hoofd geschreven | regisseur | 2000 | televisie | serie Stappen (NPS) | |
| Na de lente van '68: een kleine liefdesgeschiedenis | regisseur | 2000 | televisie | ||
| Opgelucht | regisseur | 2003 | televisie | serie Rauw op je dak (IKON) | |
| Passie voor de Hermitage | regisseur | 2003 | televisie | documentaireserie | |
| The Hermitage Dwellers | regisseur | 2000 | film | gebaseerd op documentaireserie | |
| Voices of Bam | regisseur | 2006 | televisie | ||
| Verander de wereld en Wereldberoemd in kleine kring | regisseur | 2007 | televisie | serie Allemaal film | |
| Boris Ryzhy | regisseur | 2008 | televisie | ||
| The more you know, the less you need | regisseur | 2010 | televisie | serie De magie van wetenschap (HUMAN) | |
| Water children | regisseur | 2011 | televisie |