Oeuvre van Luuk Ikink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| producent | | producent | ||
| 2005-2006 | | 2005-2006 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[1 op de middag]] | |||
| verslaggever | |||
| 2005 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
Versie van 6 dec 2012 10:39
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Luuk laat | presentator | onbekend | radio | bij Twickelstad FM |
| BuZz | producent | 2004-2005 | radio | |
| Bring it on | producent | 2005-2006 | radio | |
| 1 op de middag | verslaggever | 2005 | radio | |
| OngekendTalent Podcast | redacteur, presentator | 2005-2006 | internet | |
| Docent van het Jaar verkiezing | coördinator, presentator | 2005-2006 | internet | |
| Plein publiek | regisseur | 2005-2006 | radio | |
| Wacht u voor de Hond | producent, redacteur | 2006-2007 | radio | |
| Weg met BNN | redacteur, producent, regisseur | 2008-2009 | radio | |
| BNN Today | presentator, redacteur | 2009-2010 | radio | |
| Vier zeven | presentator | 2010-2012 | radio | |
| Start | presentator | 2012-heden | radio |