Oeuvre van Kefah Allush: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 173: | Regel 173: | ||
| height="15" | [[Het allochtoon video circuit]] | | height="15" | [[Het allochtoon video circuit]] | ||
| Interviewer | | Interviewer | ||
| 1999 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[Morgen gebeurt het]] | |||
| Eindredacteur | |||
| 1999 | | 1999 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 222: | Regel 229: | ||
| height="15" | [[Verkenningen]] | | height="15" | [[Verkenningen]] | ||
| Presentator, Interviewer | | Presentator, Interviewer | ||
| 2004 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[Studio NMO]] | |||
| Presentator | |||
| 2004 | | 2004 | ||
| radio | | radio | ||
Versie van 19 nov 2013 10:14
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Hollandse nieuwe | Redacteur, Presentator | 1987-1989 | televisie | |
| Medelanders Nederlanders | Redacteur, Presentator | 1988-1989 | televisie | |
| Zomerrock | Productie | 1989 | televisie | |
| Uitslag kinderjury 1989 | Presentator | 1989 | televisie | |
| De kinderboek-formule | Acteur | 1989 | televisie | |
| Rapido | Productie | 1989 | televisie | |
| Kleur op de steiger | Presentator, Uitvoerend producent | 1992 | televisie | |
| Najib | Redacteur | 1992-1993 | televisie | |
| De buter methode | Regisseur | 1993 | televisie | |
| Standplaats berkane | Regisseur | 1994 | televisie | |
| Lang geleden | Verslaggever | 1994 | televisie | |
| Binnenland | Presentator, Eindredacteur, Commentaar | 1994-1996 | televisie | |
| Nova | Redacteur | 1994 | televisie | |
| Merhaba | Presentator | 1994 | televisie | |
| Een voet in NL, een voet in Marokko | Regisseur | 1995 | televisie | |
| Minderheden gemengde berichten | Presentator | 1995 | televisie | |
| Tulpen en olijven | Programmamedewerker | 1995-1997 | radio | |
| Wat doe jij nou | Presentator | 1995-1996 | televisie | |
| Quajongeren | Eindredacteur, Presentatoir | 1996-1997 | televisie | |
| Urbania | Eindredacteur, Redacteur | 1997-1998 | televisie | |
| De toestand in Marokko | Interviewer | 1998 | televisie | |
| City folk | Eindredacteur | 1998 | televisie | |
| Roots | Regisseur, Samenstelling | 1998 | televisie | |
| Het allochtoon video circuit | Interviewer | 1999 | televisie | |
| Morgen gebeurt het | Eindredacteur | 1999 | televisie | |
| Babylon | Presentator, Regisseur | 2000-2001 | televisie | |
| Leve Oranje | Eindredacteur | 2001-2002 | televisie | |
| Voor je kiezen | Presentator | 2002 | televisie | |
| Uit het nieuws | Presentator, Interviewer | 2003 | radio | |
| Radio urbania | Presentator, Interviewer | 2003 | radio | |
| Catherine gaat verder | Regisseur, Scenario | 2003 | televisie | |
| Verkenningen | Presentator, Interviewer | 2004 | radio | |
| Studio NMO | Presentator | 2004 | radio | |
| Planet Europe | Eindredacteur | 2004 | televisie | |
| Help! Ik word vader! | Productie, Uitvoerend producent | 2005 | televisie | |
| De nationale bijbeltest | Productie, Gedelegeerd producent | 2006-2007 | televisie | |
| Mis(s) verkiezing | Productie, Gedelegeerd producent | 2007 | televisie | |
| Expedition unlimited | Gedelegeerd producent | 2008-2009 | televisie | |
| That's the question | Uitvoerend producent | 2009-2012 | televisie | |
| Gospelfestival | Eindredacteur | 2010 | televisie | |
| De pelgrimscode | Presentator | 2010 | televisie | |
| Korenslag | Eindredacteur | 2010-2011 | televisie | |
| Bestemming onbekend | Eindredacteur | 2010-2013 | televisie | |
| The Passion | Eindredacteur | 2011-2013 | televisie | |
| Dit is de zondag | Presentator, Interviewer | 2011-2013 | radio | |
| De kist | Presentator | 2012-2013 | televisie | |
| Kerstfeest op de Dam | Uitvoerend producent | 2012-2013 | televisie | |
| Villa VPRO | Presentator | 2012 | radio | |
| Dit is de dag | Presentator | 2012 | radio | |
| De verandering | Presentator, Interviewer | 2013 | televisie | |
| Geloven op 2 | Commentaar | 2013 | televisie | |
| Wat weet Nederland | Uitvoerend producent | 2013 | televisie |
|