Oeuvre van Jan Nonhof: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 118: | Regel 118: | ||
| televisie | | televisie | ||
| rol van Meowth<br />eerste seizoen<br />51 afleveringen | | rol van Meowth<br />eerste seizoen<br />51 afleveringen | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Het sluitend bewijs'' <br />(dramaserie) | |||
| stem | |||
| onbekend | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Prettig geregeld'' <br />(dramaserie) | |||
| stem | |||
| onbekend | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Jan Nonhof|Terug naar biografie]] | [[Jan Nonhof|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 11 feb 2015 16:35
- Dit artikel is een beginnetje. U wordt uitgenodigd om op 'bewerken' te klikken en dit artikel aan te vullen.
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking
|
| Valdemar (dramaserie) |
stem | onbekend | televisie | rol van verteller |
| De Spongebob Squarepants Film (animatiefilm) |
stem | 2005 | televisie | rol van Octo |
| Spongebob Squarepants (animatieserie) |
stem | 2004-heden | televisie | rol van Octo |
| Totally Spies! (animatieserie) |
stem | 2004-2006, 2013-heden |
televisie | rol van Jerry |
| Pokémon: Advanced Challenge (animatieserie) |
stem | 2006 | televisie | rol van Meowth zevende seizoen 52 afleveringen |
| Pokémon: Master Quest en Pokémon: Advanced (animatieserie) |
stem | 2004 | televisie | rol van Meowth zesde seizoen 52 afleveringen |
| Pokémon: Master Quest (animatieserie) |
stem | 2003 | televisie | rol van Meowth vijfde seizoen 52 afleveringen |
| Pokémon: De Terugkeer van Mewtwo (animatiefilm) |
stem | 2001 | dvd / vhs | rol van Meowth |
| Pokémon: Johto League Champions (animatieserie) |
stem | 2002 | televisie | rol van Meowth vierde seizoen 52 afleveringen |
| Pokémon: In de Greep van het Onbekende (animatiefilm) |
stem | 2001 | bioscoop | rol van Meowth |
| Pokémon en Pokémon: The Johto Journeys (animatieserie) |
stem | 2001 | televisie | rol van Meowth derde seizoen 52 afleveringen |
| Pokémon: Op Eigen Kracht (animatiefilm) |
stem | 2000 | bioscoop | rol van Meowth |
| Pokémon (animatieserie) |
stem | 2000 | televisie | rol van Meowth tweede seizoen 52 afleveringen |
| Pokémon: Mewtwo Slaat Terug (animatiefilm) |
stem | 2000 | bioscoop | rol van Meowth |
| Pokémon (animatieserie) |
stem | 1999 | televisie | rol van Meowth eerste seizoen 51 afleveringen |
| Het sluitend bewijs (dramaserie) |
stem | onbekend | televisie | |
| Prettig geregeld (dramaserie) |
stem | onbekend | televisie |
Terug naar biografie