Oeuvre van John de Mol: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[All you need is love]] | ||
| ? | | ? | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | amusement | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Big brother]] | ||
| ? | | ? | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | reality | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[RTL Live]] | ||
| ? | | ? | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 72: | Regel 72: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport aan tafel]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| sportprogramma | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Starmaker]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| amusement | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spangen]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| drama | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lucky letters]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| spelprogramma | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The voice of Holland]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| amusement; muziekprogramma | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[John de Mol|Terug naar biografie]] | [[John de Mol|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 2 nov 2015 14:27
| Titel | Jaar | Medium | Genre | Opmerking |
| Medisch Centrum West | 1988-1994 | televisie | drama | |
| In de Vlaamsche Pot | 1990-1994 | televisie | comedy |
|
| De Staatsloterij Show | ? | televisie | amusement | |
| De Vijf Uur Show | 1990-1994 | televisie | magazine | |
| Koffietijd | ? | televisie | magazine | |
| Baantjer | ? | televisie | drama | |
| All you need is love | ? | televisie | amusement | |
| Big brother | ? | televisie | reality | |
| RTL Live | ? | televisie | magazine | |
| Sport aan tafel | ? | televisie | sportprogramma | |
| Starmaker | ? | televisie | amusement | |
| Spangen | ? | televisie | drama | |
| Lucky letters | ? | televisie | spelprogramma | |
| The voice of Holland | ? | televisie | amusement; muziekprogramma |