Oeuvre van Harm Edens: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[ | [[Ger Apeldoorn|Terug naar biografie]] | ||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| width="60" | jaar | | width="60" | jaar | ||
| width="163" | opmerking | | width="163" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Kleine Koos]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Zoethouden]] | | height="26" | [[Zoethouden]] | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| Regel 22: | Regel 29: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1988-1991 | | 1988-1991 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Even afrekenen]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | | | ||
| Regel 36: | Regel 50: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1993-1994 | | 1993-1994 | ||
| | | * Betreft de afleveringen "Unlimited" en "Slikken" uit 1993 en 1994 | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 50: | Regel 64: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1994-1995 | | 1994-1995 | ||
| | | | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| * Is verantwoordelijk voor de aflevering "De Cock en de moord zonder effect" | | * Is verantwoordelijk voor de aflevering "De Cock en de moord zonder effect" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Just for laughs]] | | height="38" | [[Just for laughs]] | ||
| Samensteller, Tekstschrijver | | Samensteller, Tekstschrijver | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 144: | Regel 109: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Costa!]] | ||
| | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| * | | * Speelt de rol van Baba Baksheesh in de aflevering "Zwoele nachten, eerste liefde" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Cliniclowns nacht van de lach]] | ||
| | | Scenarioschrijver | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| | | *Voor het onderdeel "Medisch Centrum West" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 172: | Regel 130: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Brush with Fate]] | ||
| | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Regel 212: | Regel 142: | ||
| 2003-2004 | | 2003-2004 | ||
| * Voor het onderdeel "Café de Wereld" | | * Voor het onderdeel "Café de Wereld" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 232: | Regel 148: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| | | | ||
| Regel 256: | Regel 158: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De nieuwe Moszkowicz]] | ||
| | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | | | ||
| Regel 284: | Regel 179: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Goede tijden slechte tijden]] | ||
| | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2007-2008 | | 2007-2008 | ||
| Regel 319: | Regel 186: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[S1ngle!]] | ||
| | | Scenarioschrijver | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2009 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De hoofdprijs]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| height="13" | [[De | |||
| | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Regel 370: | Regel 202: | ||
[[ | [[Ger Apeldoorn|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 5 aug 2009 15:04
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Kleine Koos | Scenarioschrijver | Televisie | 1986 | |
| Zoethouden | Redacteur | Televisie | 1988 | |
| Laat maar zitten | Scenarioschrijver | Televisie | 1988-1991 | |
| Even afrekenen | Scenarioschrijver | Televisie | 1989 | |
| In de Vlaamsche pot | Acteur, Scenarioschrijver | Televisie | 1992-1994 | * Speelt een gastrol in de aflevering "Dienstplicht" uit 1992 |
| 12 steden, 13 ongelukken | Scenarioschrijver | Televisie | 1993-1994 | * Betreft de afleveringen "Unlimited" en "Slikken" uit 1993 en 1994 |
| 't Zonnetje in huis | Scenarioschrijver | Televisie | 1993-2003 | |
| SamSam | Scenarioschrijver | Televisie | 1994-1995 | |
| Medisch Centrum Muis | Scenarioschrijver | Televisie | 1994 | |
| De Sylvia Millecam show | Scenarioschrijver | Televisie | 1995 | |
| Studio Nonsens | Scenarioschrijver | Televisie | 1996 | |
| Baantjer | Scenarioschrijver | Televisie | 1998 | * Is verantwoordelijk voor de aflevering "De Cock en de moord zonder effect" |
| Just for laughs | Samensteller, Tekstschrijver | Televisie | 1999 | |
| Hij en Julia | Scenarioschrijver | Televisie | 2000 | |
| Costa! | Acteur | Televisie | 2001 | * Speelt de rol van Baba Baksheesh in de aflevering "Zwoele nachten, eerste liefde" |
| Cliniclowns nacht van de lach | Scenarioschrijver | Televisie | 2001 | *Voor het onderdeel "Medisch Centrum West" |
| Gemeentebelangen | Scenarioschrijver | Televisie | 2002-2003 | |
| Brush with Fate | Acteur | Televisie | 2003 | |
| VARA laat | Scenarioschrijver | Televisie | 2003-2004 | * Voor het onderdeel "Café de Wereld" |
| Ticket | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Samen | Scenarioschrijver | Televisie | 2005 | |
| De nieuwe Moszkowicz | Acteur | Televisie | 2005 | |
| Met een been in het graf | Scenarioschrijver | Televisie | 2006 | |
| Rauw | Scenarioschrijver | Televisie | 2006 | |
| Goede tijden slechte tijden | Acteur | Televisie | 2007-2008 | |
| S1ngle! | Scenarioschrijver | Televisie | 2009 | |
| De hoofdprijs | Scenarioschrijver | Televisie | 2009 |