Oeuvre van Ramses Shaffy: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 133: | Regel 133: | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1974 | | valign="top" | 1974 | ||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Amsterdam 700]] | |||
| valign="top" | Zanger | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1975 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Kind van de zon]] | |||
| valign="top" | Zanger | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1975 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Cha-Cha]] | |||
| valign="top" | Zanger | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1979 | |||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
| Regel 161: | Regel 182: | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Op hoop van zegen]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nitwits]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
| Regel 171: | Regel 206: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Een hotelbar in Tokio ]] | ||
| valign="top" | Acteur | | valign="top" | Acteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 1991 | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
| Regel 182: | Regel 217: | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1991 | | valign="top" | 1991 | ||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De nietsnut]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1992 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nachtvlinder]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Bioscoop | |||
| valign="top" | 1999 | |||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Versie van 19 okt 2009 15:52
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Minna von Barnhelm | Acteur | Televisie | 1957 | |
| Hans, het leven voor de dood | Acteur | Televisie | 1958 | |
| Onder het melkwoud | Acteur | Radio | 1958 | |
| Pension Hommeles | Acteur | Televisie | 1958 | * Ramses Shaffy speelt een gastrol in de aflevering "Deze kant boven"(TaakID 10149 en 10150) |
| De hond van de tuinman | Acteur | Televisie | 1960 | |
| Een schreeuw als een roos | Zanger | Radio | 1960 | |
| Iphigeneia in Tauris | Acteur | Televisie | 1961 | |
| De vier dochters Bennet | Acteur | Televisie | 1961-1962 | |
| De fuik | Acteur | Televisie | 1962 | |
| Hedenavond: voorstelling | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Koning David | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Soubrette | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Een Florentijns treurspel | Acteur | Televisie | 1965 | |
| Shaffy Chantant | Zanger | Televisie | 1967 | |
| Jozef en de wonderbaarlijke toverdroomkleurjas | Acteur | Televisie | 1970 | |
| Een midzomernachtsdroom | Acteur | Televisie | 1973 | |
| Herodes | Acteur | Televisie | 1973 | |
| De liefdeswacht | Acteur | Televisie | 1974 | |
| Amsterdam 700 | Zanger | Televisie | 1975 | |
| Kind van de zon | Zanger | Bioscoop | 1975 | |
| Cha-Cha | Zanger | Bioscoop | 1979 | |
| Liesbeth en Ramses | Zanger | Televisie | 1981 | |
| Willem van Oranje | Acteur | Televisie | 1984 | |
| De sprong | Acteur | Televisie | 1985 | |
| Marpissa | Acteur | Radio | 1985 | |
| Op hoop van zegen | Acteur | Televisie | 1986 | |
| Nitwits | Acteur | Bioscoop | 1987 | |
| Dierbaar | Acteur | Televisie | 1990 | |
| Een hotelbar in Tokio | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Laat maar zitten | Acteur | Televisie | 1991 | |
| De nietsnut | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Nachtvlinder | Acteur | Bioscoop | 1999 | |
| Erik Sikkes | Acteur | Televisie | Onbekend |