Gallery: Morgen gebeurt het: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Regel 6: Regel 6:
| width="50" | [[Afbeelding:58067-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-2_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-2_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-3.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:58067-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-5_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-5_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-6.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:58067-6_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-7_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-8_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-8_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-9_pos.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:58067-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-11_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-11_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:58067-12.png|thumb|200px]]
|}
|}



Versie van 9 dec 2009 12:06

Tijdens de opnames

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Morgen gebeurt het in 1958.

Bestand:58067-7 pos.png
Bestand:58067-9 pos.png

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Morgen gebeurt het, aflevering 7: Los van de aarde op 16 april 1958.

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Morgen gebeurt het, aflevering 9: "Wachten" op 31 mei 1958.

Ageeth Scherphuis kondigt het programma aan

Foto gemaakt tijdens de opnames van Morgen gebeurt het, aflevering 16: Hyperion 1 grijpt in op 4 maart 1959.



Terug naar productie