Oeuvre van Marcel Musters: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Baantjer]] | |||
| acteur | |||
| 1997/2006 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 142: | Regel 149: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Russen]] | |||
| acteur | |||
| 2004 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Grijpstra & De Gier]] | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 147: | Regel 168: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | | televisie | ||
| | | telefilm | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 156: | Regel 177: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zwartboek]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Waltz]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Eigenheimers]] | | height="13" | [[Eigenheimers]] | ||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| telefilm | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Subiet!]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| One Night Stand-film | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nachtrit]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blondje]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 169: | Regel 225: | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Keyzer & De Boer advocaten]] | |||
| acteur | |||
| 2006-2008 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 184: | Regel 247: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Stellenbosch]] | |||
| acteur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dunya & Desie (film)]] | | height="13" | [[Dunya & Desie (film)]] | ||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koest]] | |||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sterke verhalen uit zoutvloed]] | |||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vox Populi]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Regel 206: | Regel 297: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Annie M.G.]] | |||
| acteur | |||
| 2010 | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 25 jan 2010 12:45
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Het bloed kruipt | acteur | 1985 | televisie | gastrol |
| Ornithopter | acteur | 1985 | bioscoop | |
| Krokodillen in Amsterdam | acteur | 1990 | bioscoop | |
| Bij nader inzien | acteur | 1991 | televisie | |
| 12 steden 13 ongelukken | acteur | 1991 | televisie | gastrol |
| Bureau Kruislaan | acteur | 1992-1995 | televisie | |
| Oeroeg | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Seth en Fiona | acteur | 1994 | televisie | |
| Een spoor van blauw zand | acteur | 1994 | televisie | |
| Toen Kooymans met vakantie was | acteur | 1994 | bioscoop | |
| Coverstory | acteur | 1995 | televisie | gastrol |
| Filmpje! | acteur | 1995 | bioscoop | |
| Consult | acteur | 1996 | televisie | |
| Laagland | acteur | 1996 | bioscoop | |
| Baantjer | acteur | 1997/2006 | televisie | gastrol |
| Oud geld | acteur | 1998-1999 | televisie | |
| Hertenkamp | acteur | 1998-2000 | televisie | |
| De dominee | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Stille nacht | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Amazones | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Russen | acteur | 2004 | televisie | gastrol |
| Grijpstra & De Gier | acteur | 2005 | televisie | gastrol |
| Offers | acteur | 2005 | televisie | telefilm |
| Vuurzee | acteur | 2005/2009 | televisie | |
| Zwartboek | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Waltz | acteur | 2006 | televisie | gastrol |
| Eigenheimers | acteur | 2006 | televisie | telefilm |
| Subiet! | acteur | 2006 | televisie | One Night Stand-film |
| Nachtrit | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Blondje | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Zwartboek | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Keyzer & De Boer advocaten | acteur | 2006-2008 | televisie | |
| Tussenstand | acteur | 2007 | bioscoop | |
| Kicks | acteur | 2007 | bioscoop | |
| Stellenbosch | acteur | 2007 | televisie | gastrol |
| Dunya & Desie (film) | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Koest | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Sterke verhalen uit zoutvloed | acteur | 2008 | televisie | |
| Vox Populi | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Taartman | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Gooische vrouwen | acteur | 2009 | televisie | |
| Annie M.G. | acteur | 2010 | televisie |