Oeuvre van Marcel Musters: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Goede tijden slechte tijden]] | |||
| acteur | |||
| 1997 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Flodder]] | |||
| acteur | |||
| 1997 | |||
| televisie | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 126: | Regel 140: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1998-2000 | | 1998-2000 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TV7]] | |||
| acteur | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ik ben Willem]] | |||
| acteur | |||
| 2002 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 25 jan 2010 12:49
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Het bloed kruipt | acteur | 1985 | televisie | gastrol |
| Ornithopter | acteur | 1985 | bioscoop | |
| Krokodillen in Amsterdam | acteur | 1990 | bioscoop | |
| Bij nader inzien | acteur | 1991 | televisie | |
| 12 steden 13 ongelukken | acteur | 1991 | televisie | gastrol |
| Bureau Kruislaan | acteur | 1992-1995 | televisie | |
| Oeroeg | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Seth en Fiona | acteur | 1994 | televisie | |
| Een spoor van blauw zand | acteur | 1994 | televisie | |
| Toen Kooymans met vakantie was | acteur | 1994 | bioscoop | |
| Coverstory | acteur | 1995 | televisie | gastrol |
| Filmpje! | acteur | 1995 | bioscoop | |
| Consult | acteur | 1996 | televisie | |
| Laagland | acteur | 1996 | bioscoop | |
| Goede tijden slechte tijden | acteur | 1997 | televisie | gastrol |
| Flodder | acteur | 1997 | televisie | gastrol |
| Baantjer | acteur | 1997/2006 | televisie | gastrol |
| Oud geld | acteur | 1998-1999 | televisie | |
| Hertenkamp | acteur | 1998-2000 | televisie | |
| TV7 | acteur | 2002 | televisie | |
| Ik ben Willem | acteur | 2002 | televisie | |
| De dominee | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Stille nacht | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Amazones | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Russen | acteur | 2004 | televisie | gastrol |
| Grijpstra & De Gier | acteur | 2005 | televisie | gastrol |
| Offers | acteur | 2005 | televisie | telefilm |
| Vuurzee | acteur | 2005/2009 | televisie | |
| Zwartboek | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Waltz | acteur | 2006 | televisie | gastrol |
| Eigenheimers | acteur | 2006 | televisie | telefilm |
| Subiet! | acteur | 2006 | televisie | One Night Stand-film |
| Nachtrit | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Blondje | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Zwartboek | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Keyzer & De Boer advocaten | acteur | 2006-2008 | televisie | |
| Tussenstand | acteur | 2007 | bioscoop | |
| Kicks | acteur | 2007 | bioscoop | |
| Stellenbosch | acteur | 2007 | televisie | gastrol |
| Dunya & Desie (film) | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Koest | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Sterke verhalen uit zoutvloed | acteur | 2008 | televisie | |
| Vox Populi | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Taartman | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Gooische vrouwen | acteur | 2009 | televisie | |
| Annie M.G. | acteur | 2010 | televisie |