Oeuvre van Marc Klein Essink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 115: | Regel 115: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Russen]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 2003 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spoorloos verdwenen]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 2007 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bride Flight]] | |||
| acteur | |||
| bioscoop | |||
| 2008 | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 10 feb 2010 14:26
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Brandende liefde | acteur | bioscoop | 1983 | |
| In de schaduw van de overwinning | acteur | bioscoop | 1986 | |
| De aanslag | acteur | bioscoop | 1986 | bijrol |
| Mama is boos! | acteur | bioscoop | 1986 | |
| Dossier Verhulst | acteur | televisie | 1986 | gastrol |
| In naam van Oranje | acteur | televisie | 1987 | |
| Grijpstra en de Gier 2: De ratelrat | acteur | bioscoop | 1987 | |
| Malacca | acteur | bioscoop | 1987 | |
| Medisch Centrum West | acteur | televisie | 1988-1993 | |
| De brug | acteur | televisie | 1990 | |
| Coverstory | acteur | televisie | 1993 | gastrol |
| BNN: K.R.S.T.M.S. | acteur | televisie | 1995 | |
| Consult | acteur | televisie | 1996 | |
| Baantjer | acteur | televisie | 1999 | gastrol |
| Trauma 24/7 | acteur | televisie | 2002 | |
| Russen | acteur | televisie | 2003 | gastrol |
| Spoorloos verdwenen | acteur | televisie | 2007 | gastrol |
| Bride Flight | acteur | bioscoop | 2008 |