Oeuvre van Marc Klein Essink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 128: | Regel 128: | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| presentatie met [[Maartje van Weegen]] | | presentatie met [[Maartje van Weegen]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Casino royal]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 140: | Regel 147: | ||
| acteur | | acteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993-1994 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 156: | Regel 163: | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Live]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 1998 | |||
| wekelijks wisselende presentatoren | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 163: | Regel 177: | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| gastrol | | gastrol | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Heb ik dat?]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oudejaarsloterijshow]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 10 feb 2010 15:19
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Brandende liefde | acteur | bioscoop | 1983 | |
| Zeg 'ns AAA | acteur | televisie | 1986 | gastrol |
| In de schaduw van de overwinning | acteur | bioscoop | 1986 | |
| De aanslag | acteur | bioscoop | 1986 | bijrol |
| Mama is boos! | acteur | bioscoop | 1986 | |
| Dossier Verhulst | acteur | televisie | 1986 | gastrol |
| Mijn idee | acteur | televisie | 1987 | gastrol in reeks 2 |
| In naam van Oranje | acteur | televisie | 1987 | |
| Grijpstra en de Gier 2: De ratelrat | acteur | bioscoop | 1987 | |
| Malacca | acteur | bioscoop | 1987 | |
| Medisch Centrum West | acteur | televisie | 1988-1993 | |
| Het laatste woord | presentator | televisie | 1990 | |
| De brug | acteur | televisie | 1990 | |
| De 100.000 gulden show | presentator | televisie | 1991 | |
| Kans voor een kind | presentator | televisie | 1992 | |
| Miss Universe 1992 | presentator | televisie | 1992 | presentatie met Angela Visser |
| Friends for life gala 1992 | presentator | televisie | 1992 | presentatie met Maartje van Weegen |
| Casino royal | presentator | televisie | 1992 | |
| De staatsloterijshow | presentator | televisie | 1992-2000 | |
| Coverstory | acteur | televisie | 1993-1994 | |
| BNN: K.R.S.T.M.S. | acteur | televisie | 1995 | |
| Consult | acteur | televisie | 1996 | |
| RTL Live | presentator | televisie | 1998 | wekelijks wisselende presentatoren |
| Baantjer | acteur | televisie | 1999 | gastrol |
| Heb ik dat? | presentator | televisie | 2000 | |
| Oudejaarsloterijshow | presentator | televisie | 2000 | |
| Trauma 24/7 | acteur | televisie | 2002 | |
| Russen | acteur | televisie | 2003 | gastrol |
| Spoorloos verdwenen | acteur | televisie | 2007 | gastrol |
| Bride Flight | acteur | bioscoop | 2008 |