Oeuvre van Ted de Braak: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="133" height="13" | Titel | width="105" | functie | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1966-1976, 1983-1986 | | 1966-1976, 1983-1986 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Met liedjes het jaar uit]] | |||
| presentator | |||
| 1972 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 27: | Regel 34: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted's S.S.T.T. show]] | |||
| presentator | |||
| 1977 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted show]] | |||
| presentator | |||
| 1978-1984 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 48: | Regel 69: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1984-1986 | | 1984-1986 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted tijd]] | |||
| presentator | |||
| 1985 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 75: | Regel 103: | ||
| height="13" | [[I believe in music]] | | height="13" | [[I believe in music]] | ||
| commentator | | commentator | ||
| 1988 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spoorzoekersshow]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Stralend weerzien]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | | 1988 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 90: | Regel 132: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted's familiespelshow]] | |||
| presentator | |||
| 1989-1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted's lunchpakket]] | |||
| verslaggever, presentator | |||
| 1990-1993 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted's oudejaarsavondshow]] | |||
| presentator | |||
| 1990-1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted à tête met ...]] | |||
| presentator | |||
| 1991-1992 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 23 mrt 2010 12:43
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Farce Majeure | presentator | 1966-1976, 1983-1986 | televisie | |
| Met liedjes het jaar uit | presentator | 1972 | televisie | |
| Dank u wel ... Alstublieft | presentator | 1974 | televisie | |
| Bloemengala 1976 | presentator | 1976 | televisie | |
| Ted's S.S.T.T. show | presentator | 1977 | televisie | |
| Ted show | presentator | 1978-1984 | televisie | |
| De abb show | presentator | 1980 | televisie | |
| De muziek van Harry de Groot | presentator | 1982 | televisie | |
| 1-2-3-show | presentator | 1984-1986 | televisie | |
| Ted tijd | presentator | 1985 | televisie | |
| De 1-2-3 Lotto show | presentator | 1985-1986 | televisie | |
| Laat uw hart spreken | presentator | 1985 | televisie | |
| KRO's boven mijn pet show | presentator | 1987 | televisie | |
| I believe in music | commentator | 1988 | televisie | |
| Spoorzoekersshow | presentator | 1988 | televisie | |
| Stralend weerzien | presentator | 1988 | televisie | |
| KRO komt langs in ... | presentator | 1988 | televisie | |
| Hoogtepunten uit Ted's familiespelshow | presentator | 1989 | televisie | |
| Ted's familiespelshow | presentator | 1989-1993 | televisie | |
| Ted's lunchpakket | verslaggever, presentator | 1990-1993 | radio | |
| Ted's oudejaarsavondshow | presentator | 1990-1993 | televisie | |
| Ted à tête met ... | presentator | 1991-1992 | televisie | |
| Geef om de toekomst | presentator | 1992 | televisie |