Gallery: Top of flop: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
Regel 1: Regel 1:
===Op de set===


 
Foto's genomen op de set van ''[[Top of flop]]'' in 1963.
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 14: Regel 15:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:6349-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6349-24.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-1_pos.png|thumb|200px|Presentator [[Herman Stok]] met juryleden [[Yoka Berretty]] en [[Rob de Nijs]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-1_pos.png|thumb|200px|Presentator [[Herman Stok]] met juryleden [[Yoka Berretty]] en [[Rob de Nijs]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-2_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-2_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-3_pos.png‎|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-3_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-4_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-4_pos.png|thumb|200px]]



Huidige versie van 22 feb 2011 09:27

Op de set

Foto's genomen op de set van Top of flop in 1963.

Jury Johnny Lion, Daisy Bell en Willem Duys
Presentator Herman Stok met juryleden Yoka Berretty en Rob de Nijs
Terug naar productie