Oeuvre Judith de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Boggle]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1996 | |||
| | | | ||
Versie van 1 jul 2010 10:57
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Droomshow | Presentatrice | Televisie | 1993-1997 | |
| Duel over de grens | Presentatrice | Televisie | 1995 | |
| Boggle | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| Panda Patrouille | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| De late ochtend | Presentatrice | Televisie | 1996-1997 | |
| Get the picture | Presentatrice | Televisie | 1996-1999 | |
| De ochtenden | Presentatrice | Televisie | 1998 |