Oeuvre Jeffrey Lew: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regisseuse [[Lies van Bommel]] | | Regisseuse [[Lies van Bommel]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 71: | Regel 64: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|Regisseur [[Paul Boots]] | |Regisseur [[Paul Boots]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nederland Muziekland]] | |||
| Cameraman H.A.O.P. | |||
| 1982-1983 | |||
| Televisie | |||
| Regisseur [[Paul Boots]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 14 aug 2010 20:14
| Titel | functie | Jaartal | Medium | Opmerkingen |
| Een veelheid aan televisie programma's | Cameraman H.A.O.P. | 1981-1988 | Televisie | En nog veel meer! |
| De weg | Cameraman H.A.O.P. | 1982-1983 | Televisie | Regisseur Willy van Hemert |
| Armoede | Cameraman H.A.O.P. | 1982-1983 | Televisie | Regisseur Bram van Erkel |
| De Willem Ruis Lotto Show | Cameraman H.A.O.P. | 1981-1983 | Televisie | Regisseur Rinus Spoor |
| Late late Lien show | Cameraman H.A.O.P. | 1982-1983 | Televisie | Regisseur Frans Boelen |
| Ja, natuurlijk | Cameraman H.A.O.P. | 1982-1983 | Televisie | Regisseuse Lies van Bommel |
| Toppop | Cameraman H.A.O.P. | 1980-1984 | Televisie | Regisseur Bert van der Veer Chris Berger |
| Klasgenoten | Cameraman H.A.O.P. | 1984-1985 | Televisie | Regisseur Paul Boots |
| Nederland Muziekland | Cameraman H.A.O.P. | 1982-1983 | Televisie | Regisseur Paul Boots |
| Hertejoch Zanker | Cameraman H.A.O.P. | 1983 | Televisie | Regisseur Jaap Drupsteen |
| Doe maar Special van de Popgroep | Cameraman H.A.O.P. | 1983 | Televisie | Regisseur Jaap Drupsteen |
| Vakklas Camera van de Nederlandse Film en Televisie Academie | Praktijkdocent | 1988-1991 | Televisie | Met Jan van Meerten |
| Journaal | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |
| Jeugdjournaal | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |
| Studio Sport | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |
| NOVA | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |