Suriname onafhankelijk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Suriname onafhankelijk hernoemd naar Suriname onafhankelijk (NOS) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Suriname onafhankelijk5.jpg|thumb|Kroonprinses Beatrix danst met Prins Claus op de onafhankelijkheid]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Suriname onafhankelijk6.jpg|thumb|Feest]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Suriname onafhankelijk7.jpg|thumb|Kroonprinses Beatrix met Lachman, Ferrier en Arron]] | |||
|} | |||


