Oeuvre Peter Keesom: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | De kuil | |||
| regisseur | |||
| bioscoop | |||
| 1969 | |||
| Met vriendin [[Josine van Dalsum]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Theaterexperiment enzovoorts | |||
| regisseur, acteur | |||
| bioscoop | |||
| 1971 | |||
| Met vriendin [[Josine van Dalsum]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | De Maya-wet | |||
| regisseur | |||
| bioscoop | |||
| 196 | |||
| Met vriendin [[Josine van Dalsum]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Vogelvrij | |||
| regisseur | |||
| theater | |||
| 1971-1972 | |||
| Met vriendin [[Josine van Dalsum]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 23 sep 2015 08:52
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Iberische klanken | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Meet the band | decorontwerper | televisie | 1961 - 1962 | *Keesom werkte mee aan de afleveringen van 15-5-1961 en 19-03-1962. |
| Carre vrouwen met een heer | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Music box | decorontwerper | televisie | 1961 | *Keesom werkte mee aan de aflevering van 12-6-1961 |
| De zaak van de kern | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Rikkel Nikkel | decorontwerper | televisie | 1961 - 1962 | |
| Coco en de vliegende Knorrepot | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Traan | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Pas op, Swiebertje | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De kuil | regisseur | bioscoop | 1969 | Met vriendin Josine van Dalsum
|
| Theaterexperiment enzovoorts | regisseur, acteur | bioscoop | 1971 | Met vriendin Josine van Dalsum
|
| De Maya-wet | regisseur | bioscoop | 196 | Met vriendin Josine van Dalsum |
| Vogelvrij | regisseur | theater | 1971-1972 | Met vriendin Josine van Dalsum |
| De katholieken tussen 1925 en 1975 | regisseur | televisie | 1975 |