Oeuvre Monique van Erp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- style="font-weight:bold" valign=...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#TROS|Omroeper TROS]] | | height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#TROS|Omroeper TROS]] | ||
| Omroeper | | Omroeper | ||
| 1970 - | | 1970 - 1978 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kieskeurig]] | |||
| Presentator | |||
| 1978 - 1982 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 10 jan 2011 12:12
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Omroeper TROS | Omroeper | 1970 - 1978 | Televisie | |
| Kieskeurig | Presentator | 1978 - 1982 | Televisie | |
| Familiekwartet | Presentator | 1982 | Televisie | |
| Zoo is de dierentuin | Presentator | 1983 | Televisie |